Projekt skierowany jest do studentów ostatnich lat studiów oraz absolwentów uczelni o profilu ekonomicznym, ale na obecnych targach nawet studenci studiów licencjackich z kierunków technicznych znajdą coś dla siebie. Podczas całodniowych targów wszyscy będą mieli możliwość zapoznania się z ofertą programów menedżerskich oraz oferty letnich stażów i praktyk wakacyjnych największych korporacji z różnych sektorów gospodarki. Na targach przedstawiciele firm będą prezentować szczegółowo oferty oraz udzielą praktycznych informacji dotyczących procesów rekrutacyjnych obowiązujących w danej organizacji.

Ta inicjatywa to jedyne wydarzenie tego typu w Polsce. Dodatkowo, w najbliższej edycji odbędzie się również tak zwany Rotation Dinner, czyli kolacja z przedstawicielami największych firm dla wybranych uczestników. Jest to wyjątkowa okazja do zdobycia cennej wiedzy na temat możliwości rozwoju zawodowego oraz lepszego poznania przyszłych pracodawców dla wszystkich zainteresowanych karierą w najbardziej znaczących firmach w naszym kraju.

Tegoroczna edycja projektu odbędzie się 1 marca 2018 roku. Dla wszystkich zainteresowanych Targami, którzy nie będą mieli możliwości pojawić się 1 marca w Szkole Głównej Handlowe w Warszawie, oferujemy innowacyjne Wirtualne Targi Pracy, dostępne od 7 lutego do 28 lutego 2018 roku. Znajdą się tam oferty wszystkich partnerów biorących udział w Targach. Wirtualne Targi Pracy oraz wszelkie informacje związane z wydarzeniem dostępne są na gpd-sgh.pl.

Dodano: 2018-01-17 Autor: Anita Kozyra