Chcesz działać i realizować projekty worganizacji studenckiej zrzeszającej 13 000 tysięcy osób w całej Europie?
Zdobyć niezbędne doświadczenie przydatne na rynku pracy?
Rozwijać swoje umiejętności interpersonalne?
Trenować kreatywność?
Poznać nowych znajomych?
Zaszaleć na dobrej imprezie?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco– aplikuj na Local Training Course, wyjazd szkoleniowo-integracyjnyEuropejskiego Forum Studentów AEGEE!
Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 27-29 października wŁochowie pod Warszawą (wyjeżdżamy w piątek po południu).

Czego się nauczysz?
W czasie tego wyjątkowego weekendu będziesz miał/aokazję zdobyć mnóstwo praktycznej wiedzy na temat tego, jak funkcjonująprojekty i jak je realizować. Nasi doświadczeni trenerzy zapoznają Was z tematamitakimi jak:
• Zarządzanie Projektem,
• Public Relations,
• Pozyskiwanie funduszy,
• Zarządzanie zasobami ludzkimi,
• Zarządzanie budżetem.

Ale.... Nie samą nauką człowiek żyje! Ważna jestteż dla nas integracja, więc poza szkoleniami czekają na Ciebie dwie imprezytematyczne i inne, równie fajne atrakcje!

Co jeszcze zyskasz dzięki LTC?
- dowiesz się czym dokładniej jest EuropejskieForum Studentów AEGEE oraz jakie daje możliwości,
- zobaczysz na czym polegają konkretne obszarydziałania w organizacji,
- zdobędziesz motywację do działania
- poznasz masę nowych znajomych,
- będziesz się świetnie bawić!

Koszt wyjazdu to 100 złotych (cena obejmujetransport w dwie strony, noclegi, pełne wyżywienie oraz materiały szkoleniowe).

Aplikuj tutaj: https://goo.gl/forms/cTGMmDGyCUI80hwU2

Dodano: 2017-10-18 Autor: Anita Kozyra