IPSOS- praca z domu

Praca z domu, cała Polska.

Branża: badania rynku i opinii publicznej.

Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy badawczej Ipsos, obecnej w 84 krajach świata. Specjalizujemy się w badaniach marketingowych, reklamy, mediów, satysfakcji i lojalności konsumentów oraz badaniach opinii.

Poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania ankiet telefonicznych, w oparciu o zdalne logowanie się do firmy z osobistego komputera - możesz współpracować z nami z każdego miejsca w Polsce. Wymagane jest odbycie jednodniowego, bezpłatnego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie, dojazd na własny koszt. Niezbędny jest własny komputer i stały dostęp do Internetu.

• Elastyczny czas pracy: możliwość wyboru godzin pracy między 8:00 a 21:30

• Miły głos

• Możliwość zaangażowania co najmniej 22h w tygodniu

• Dobra znajomość obsługi komputera

• Wykształcenie minimum średnie

• Uczestnictwo w jednodniowym, bezpłatnym szkoleniu w Warszawie Minimalne wymagania techniczne: Komputer • Procesor: 1,5 GHz • RAM: 512 MB

• Karta dźwiękowa

• System operacyjny: Windows XP SP2 lub SP3 \ Vista \ 7 \ 8 \ 8.1 \ 10 Stały dostęp do Internetu

• Prędkość pobierania: 512 kb/s

• Prędkość wysyłania: 256 kb/s

• Nasz system nie współpracuje z internetem radiowym i mobilnym

Akcesoria:

• Słuchawki z mikrofonem

Osoby spełniające powyższe warunki oraz zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV z dopiskiem Z DOMU na cati@ipsos.com

Uprzejmie prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w mojej ofercie współpracy, przez Ipsos Polska Sp. z o.o. oraz podmioty działające w ramach Ipsos S.A. , mające swoją siedzibę na terytorium UE, w celach związanych z realizacją procesu rekrutacji w Ipsos Polska Sp. z o.o. lub w spółkach Ipsos S.A. Przyjmuję do wiadomości, iż administratorem moich danych osobowych jest Ipsos Polska Sp. o.o., z siedzibą w Warszawie przy ulicy Domaniewska 34A oraz że przysługuje mi prawo dostępu do tych danych, ich poprawiania oraz wycofania zgody na ich przetwarzanie." (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. 133 poz.883).

Dodano: 2017-10-07 Autor: Aleksandra Kustra