Praktyki w Kantar Insights

Kantar Insights, największa grupa badawcza w Polsce, specjalizująca się w badaniach konsumenckich oraz badaniach mediów rozpoczyna program stażowy dla studentów. Nasza propozycja jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno praktyki studenckie, jak i staże dla studentów ze starszych roczników. Nasz program obejmuje prace w ramach realizowanych projektów badawczych na wszystkich etapach: oferta, przygotowanie narzędzia, realizacja, raportowanie, praca z Klientami. Staż kończy się uzyskaniem certyfikatu, a także otwiera możliwość kontynuacji współpracy.

Program rozpoczynamy od propozycji stażowej już podczas najbliższych wakacji.

Grupa Kantar jest jedną z największych na świecie organizacji zajmujących się badaniami rynku i doradztwem. Zrzeszając 12 różnorodnych specjalistycznych firm, grupa dąży do zajęcia wiodącej pozycji dostawcy najwyższej jakości insightów dla globalnej społeczności biznesowej. Grupa Kantar zatrudnia 30 000 pracowników w 100 krajach na całym świecie, we wszystkich obszarach badań i doradztwa, co pozwala na dostarczenie klientom informacji, badań i usług doradczych dotyczących każdego etapu cyklu konsumenckiego. Z usług grupy korzysta ponad połowa przedsiębiorstw znajdujących się na liście Fortune Top 500. W Polsce w ramach grupy funkcjonują Kantar Health, Kantar Media, Kantar Millward Brown, Kantar Public i Kantar TNS.

Dodano: 2017-06-26 Autor: Magdalena Kurdyn