Labolatorium Talentów- program absolwencki

Jeśli chcesz z pasją realizować swoje marzenia zawodowe zapraszamy do udziału w 2-letnim programie absolwenckim Laboratorium Talentów, w którym uczestnicy mają możliwość kompleksowego zapoznania się z działalnością firmy oraz aktywnego uczestnictwa w jej rozwoju. Proponujemy Ci pracę projektową zgodną z Twoim profilem zawodowym. W tym roku poszukujemy Stażystów do obszarów takich jak: Rynki Międzynarodowe, Sprzedaż - Rynek Farmaceutyczny oraz Fabryka ( Inżynieria Produkcji).

Każdy uczestnik programu:

• ma przypisanego mentora z poziomu Zarządu organizacji,

• realizuje konkretne i ambitne projekty - samodzielnie lub przy wsparciu kolegów z zespołu,

• w trakcie trwania stażu dwukrotnie zmienia obszar pracy dzięki czemu kompleksowo poznaje procesy i organizację.

Kogo szukamy:

• jeśli jest w Tobie odwaga,

• jesteś absolwentem lub studentem IV, V roku studiów; preferowane kierunki to: Zarządzanie/ Marketing/ Inżynieria Produkcji,

• swobodnie komunikujesz się w języku angielskim,

• masz już za sobą pierwsze doświadczenia zawodowe także jako wolontariusz lub stażysta,

• jesteś nastawiony na działanie i osiąganie rezultatów, .... to nasze Laboratorium Talentów jest najlepszym miejscem dla Ciebie!

W Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris:

• masz rzeczywisty wpływ na doskonalenie procesu powstawania naszych kosmetyków,

• bierzesz udział w ambitnych projektach a także szkoleniach rozwojowych,

• Staniesz się częścią całego Zespołu Dr Irena Eris i wspólnie z nami będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania w jednej z drużyn sportowych, zjeść smaczny lunch w naszym firmowym bistro lub razem celebrować ważne dla nas chwile i sukcesy :-)

Zgłoszenia do programu przyjmujemy w okresie od marca do kwietnia 2017

Nie zastanawiaj się! Laboratorium Talentów czeka właśnie na Ciebie! :-)

____________________________________________________

Prosimy o dołączenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o. z siedzibą w Piasecznie 05-500, ul. Armii Krajowej 12 dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych. Informujemy, że administratorem danych osobowych jest Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o. o., z siedzibą w Piasecznie, ul. Armii Krajowej 12. Podane dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego. W ramach prowadzonych procesów dane osobowe mogą być udostępniane innym spółkom z grupy Dr Irena Eris. Podanie danych jest obowiązkowe w zakresie wynikającym z przepisów prawa – kodeksu pracy. Podanie danych w pozostałym zakresie jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do swoich danych oraz do ich poprawiania. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano: 2017-03-16 Autor: Aleksandra Kustra