Do udziału w konkursie zapraszamy byłych i obecnych stypendystów programów stypendialnych krajowych lub zagranicznych, organizowanych przez fundacje, stowarzyszenia, firmy, jednostki samorządu terytorialnego i uczelnie wyższe, a także finansowanych z funduszy europejskich lub budżetu państwa.

Na zgłoszenia czekamy do 14 października 2016 r. do godziny 12:00.

Formularz karty zgłoszenia jest dostępny w załączniku oraz na stronie www.mojestypendium.pl.

W karcie zgłoszenia należy podać link do zamieszczonego w Internecie filmiku/fotokastu.

Szczegóły konkursu, w tym kryteria oceny prac można znaleźć w załączonym regulaminie, dostępnym również na stronie mojestypendium.pl.

Organizatorem Konkursu jest Fundacja Dobra Sieć. Partnerem Konkursu jest Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności.

Dodano: 2016-09-07 Autor: Daniel Mnich