Emerging Markets Business Conference 2016

Rynki wschodzące w zasięgu ręki

24 czerwca w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się Emerging Markets Business Conference 2016 – największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej dotycząca rynków wschodzących, organizowana przez studentów warszawskich uczelni we współpracy z  najbardziej prestiżowymi uczelniami z Meksyku i Filipin. Wydarzenie jest punktem kulminacyjnym Emerging Markets Business Summit, unikatowego szczytu gospodarczego, odbywającego się w dniach 22 czerwca – 3 lipca.

W tegorocznej odsłonie projektu partnerem akademickimi zostały najlepsze szkoły biznesowe w Meksyku Universidad Popular Autónoma del Estado de Puebla oraz na Filipinach –  University of the Philippines, Manila. Podczas każdej edycji EMBC, konferencję zaszczycają swoją obecnością wyjątkowi goście. Wśród prelegentów pojawią się takie osoby jak: Anna Hejka (HCM Group), Marcin Petrykowski (Standard&Poor’s), Martin Makovec (Unibail-Rodamco), Przemysław Kwiecień (XTB), Michał Jaworski (Microsoft) czy Juan de Porras oraz Piotr Bielski (BZ WBK).

Rekrutacja na Konferencję będzie możliwa przez dwa tygodnie 23.05-05.06. Aby zaaplikować należy wypełnić formularz na stronie www.embswarsaw.com i przesłać swoje CV.

Dodano: 2016-05-28 Autor: Agnieszka Rosiak