Rekrutacja do VI edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju

Czym jest Akademia Menedżera?

Akademia Menedżera Zrównoważonego Rozwoju to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska.

Głównym celem Akademii jest zwiększenie świadomości i wiedzy w zakresie zrównoważonego rozwoju społecznego, gospodarczego i ekonomicznego studentów w Polsce oraz wyszkolenie przyszłych menedżerów, którzy poprzez swoją przyszłą pracę zawodową będą wcielać w życie ideę zrównoważonego rozwoju.

Czworo uczestników Akademii, którzy w ramach warsztatów opracują najlepszy pomysł na projekt i fiszkę projektową, otrzymają możliwość odbycia miesięcznego płatnego stażu w Generalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska lub w jednej z regionalnych dyrekcji ochrony środowiska.

Szósta edycja Akademii odbędzie się w drugiej połowie lipca 2016 r. i weźmie w niej udział 24 uczestników, którzy pozytywnie przejdą dwa etapy rekrutacji.

Zajęcia w ramach Akademii będą odbywać się w Warszawie i okolicach. Organizator zapewni uczestnikom wyżywienie, zakwaterowanie, materiały szkoleniowe i ubezpieczenie. Uczestnicy będą musieli jedynie na własny koszt dotrzeć do miejsca zakwaterowania pierwszego dnia.

Szczegółowy program Akademii zostanie przekazany zakwalifikowanym uczestnikom po zakończonym procesie rekrutacyjnym.

Rekrutacja

Proces rekrutacyjny będzie przebiegał dwuetapowo. W I etapie zostaną  zweryfikowane zgłoszenia pod kątem spełniania kryteriów zawartych w Regulaminie. Następnie 50 wybranych uczestników, których zgłoszenia otrzymają najwyższe oceny, zostanie zaproszonych do II etapu. W tym etapie uczestnicy zostaną poproszeni o przygotowanie pracy w formie rozprawki.

Kto może aplikować?

Do udziału w Akademii będą mogli zgłaszać się studenci wszystkich kierunków  uczelni państwowych i prywatnych, studiów stacjonarnych i niestacjonarnych, którzy w momencie trwania Akademii nie ukończyli 26 roku życia. Aby wziąć udział
w rekrutacji wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny i wysyłać go do dnia 13 maja br. na adres akademia@gdos.gov.pl .

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej http://projekty.gdos.gov.pl oraz http://www.gdos.gov.pl/

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dodano: 2016-04-19 Autor: Aneta Kilijańczyk