Challenge Room i konsultacje CV - Pracuj.pl na Uniwersytecie Warszawskim

Już w przyszły czwartek, 7 kwietnia, w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, w godzinach od 10:00 do 18:00, studenci będą mogli wziąć udział w wyjątkowej zabawie. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, tzw. „Challenge room’ie”, czeka na nich seria łamigłówek, których rozwiązanie pozwoli na wydostanie się z pokoju zagadek.  Dodatkowo będzie możliwość skonsultowania CV z ekspertami Pracuj.pl. Akcja jest częścią kampanii promującej oferty praktyk i staży, dostępnych na portalu Pracuj.pl.

Challenge room to rodzaj popularnej gry zespołowej o charakterze edukacyjno-rozrywkowym, organizowanej w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu. Zabawa sprawdza spostrzegawczość i umiejętność łączenia faktów przez poszczególnych uczestników, którzy w celu wydostania się z pokoju rozwiązują szereg zagadek.

W ramach bezpłatnej akcji prowadzonej przez Pracuj.pl na Uniwersytecie Warszawskim, uczestnicy będą wchodzić w 3-4 osobowych grupach do pomieszczenia, którego motywem przewodnim będzie przestrzeń biurowa. Aby opuścić pokój, studenci będą musieli znaleźć, a także połączyć fragmenty znajdujących się w nim przedmiotów czy wskazówek tj. elementy ciągu liczbowego, infografiki, notatki z zawartymi poszlakami, artykuły z zaznaczonymi fragmentami tekstu. Na rozwiązanie zadań i wyjście z pokoju przewidziano max. 15 minut.

Na wszystkich studentów  przebywających tego dnia na uczelni, czekać będą eksperci Pracuj.pl. Tuż przy challenge room’ie przeprowadzą oni bezpłatne konsultacje CV.

Akcja jest elementem kampanii „Startuj u najlepszych” promującej ponad 1000 ofert praktyk i staży dostępnych na stronie student.pracuj.pl. Celem inicjatywy jest promocja wśród studentów ofert praktyk i staży, oraz zachęcenie ich do stawiania pierwszych kroków na rynku pracy.

Wszystkich studentów Uniwersytetu Warszawskiego, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie w  „Challenge room Pracuj.pl” i skorzystania z konsultacji CV.

***

Pracuj.pl to wiodący polski serwis rekrutacyjny. Kandydatom dostarcza codziennie ponad 30 tysięcy oferty pracy od atrakcyjnych pracodawców, a także porady specjalistów dotyczące poszukiwania pracy, rozwoju kariery zawodowej oraz zdobywania dodatkowych kwalifikacji. Portal powstał w 2000r. i należy do Grupy Pracuj, będącej właścicielem wiodących marek na rynku rekrutacji on-line w Polsce i na Ukrainie. www.pracuj.pl

Dodano: 2016-03-30 Autor: Paulina Głośniak