Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

Pokaż nam swoje największe atuty, jaki jesteś, jakie są Twoje pasje . Przygotuj video CV, które wysłałbyś aplikując do swojej pracy marzeń! Forma nagrania jest dowolna – liczy się Twoja pomysłowość!

To proste! Stwórz krótki filmik (max 1min), uzupełnij formularz zgłoszeniowy i prześlij na www.dolinakrzemowa.grasz.pl.

Jeśli wygrasz, Ty i wybrana przez Ciebie osoba towarzysząca wyjedziecie na tygodniową wycieczkę do USA. Zapewniamy transport, zakwaterowanie i zwiedzanie Doliny Krzemowej.

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na www.dolinakrzemowa.grasz.pl, a jeżeli będziesz miał jakiekolwiek pytania – napisz do nas na graszostaz@pl.pwc.com

Do udziału w konkursie zapraszamy studentów wszystkich lat studiów i absolwentów do 30 roku życia.

Na zgłoszenia czekamy do 31.03.2016!

Konkurs jest częścią „Grasz o staż 2016” – Programu, w którym możesz wygrać płatne, merytoryczne praktyki u najlepszych pracodawców w Polsce. Aplikuj już dziś na www.grasz.pl

Dodano: 2016-03-18 Autor: Aleksandra Kustra