Biuro Karier Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Grasz o staż 2016

Zmieniamy zasady gry! "Grasz o staż 2016" wystartował! 

"Grasz o staż 2016" to program dla wszystkich studentów od pierwszego roku studiów oraz absolwentów do 30. roku życia, w którym uczestnicy mogą wygrać płatne, merytoryczne praktyki u najlepszych pracodawców. 

Organizują go firma doradcza PwC, "Gazeta Wyborcza" i Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. 

„Grasz o staż 2016” to platforma, poprzez którą studenci mogą aplikować na staże. Pełni rolę "łącznika" studentów z najlepszymi pracodawcami i wspiera młodych w rozwoju kariery zawodowej, . 

Uczestnicy Programu nie rozwiązują już zadania konkursowego. Po zarejestrowaniu się na stronie www.grasz.pl i uzupełnieniu profilu, jednym kliknięciem mogą przedstawić swoją aplikację 5 wybranym pracodawcom. 
W tym roku, jedynym zadaniem będzie przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej! 

Co jeszcze przygotowaliśmy w tym roku? 

•        Inspiration camp - specjalne wydarzenie, na którym w mniej formalnej atmosferze, przedstawiciele pracodawców, w formule TED opowiedzą o swojej drodze zawodowej. Więcej szczegółów już wkrótce! 

•        Konkurs na kreatywne video CV, w którym do wygrania jest wycieczka do Doliny Krzemowej. Szczegóły na: http://dolinakrzemowa.grasz.pl 

Aplikować na praktyki w ramach „Grasz o staż 2016 r.” można od 24 lutego. Liczy się termin zgłoszenia - pracodawcy mogą zapraszać kandydatów na spotkania już od pierwszego dnia Programu! 


Tegoroczne oferty staży i praktyk są dostępne pod linkiem: https://grasz.pl/praktyki/szukaj/0/0

Dodano: 2016-03-02 Autor: Aneta Kilijańczyk


Biuro Karier UW
Marzenia w cele