Warsztat „Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem”

Skanska zaprasza do udziału w warsztacie pt. „Efektywność operacyjna w zarządzaniu projektem”. Wydarzenie ma na celu zapoznanie z praktyką zarządzania procesami w dużej organizacji. Podczas warsztatu przedstawione zostaną wdrożone i funkcjonujące w Skanska rozwiązania.

Na warsztat zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką efektywności , zarządzania projektem oraz  zarządzania procesami, a szczególnie studentów ekonomii, finansów i zarządzania.

Na koniec warsztatu przedstawione zostaną możliwości kariery i rozwoju w Skanska oraz aktualne oferty pracy i praktyk.

Warsztat odbędzie się 18 marca 2016r.  w godzinach 10:30-12:00. W budynku C Wydziału Zarządzania UW w sali C 107.

Wstęp jest bezpłatny i wolny, zatem nie potrzeba się wcześniej rejestrować.

Ponadto każdy obecny student otrzyma poświadczenie uczestnictwa w warsztacie.

Informacje o firmie:

Skanska to wiodąca światowa firma budowlana i deweloperska. Wykonujemy obiekty kubaturowe, drogowe, mostowe, hydroinżynieryjne i kolejowe. Zajmujemy się działalnością deweloperską na rynku powierzchni biurowych i mieszkaniowych i realizujemy projekty z zakresu Partnerstwa Publiczno-Prywatnego. Zajmujemy 1. miejsce w rankingach: „Firma dla Inżyniera” oraz „Idealny Pracodawca” wśród studentów i profesjonalistów. Jesteśmy najcenniejszą firmą budowlaną w Polsce według Rzeczpospolitej oraz najbardziej zyskownym przedstawicielem branży według Polityki.

CZEKAMY NA CIEBIE!

Dodano: 2016-02-29 Autor: Aleksandra Kustra