Weź udział w nowych webinarach w lutym!

Z jakich szkoleń online możesz skorzystać nie płacąc?

1. Poradnictwo socjodynamiczne Vance’a Peavy’ego – podejście nowożytnego doradcy kariery - zapisz się
2. Doradztwo zawodowe w szkołach – jak wdrożyć i prowadzić? (zwiększyliśmy limit uczestników!) - zapisz się
3. Krok 2. Moje zasoby, w czym jestem dobry? (zwiększyliśmy limit uczestników!) - zapisz się
4. Lekcja pokazowa szkolenia Trener online  - zapisz się

Jak zauważyłeś przy niektórych webinarach zwiększyliśmy limit uczestników. 100-osobowe pokoje to dla Was za mało :) dlatego na niektóre webinary może zapisać się teraz aż 130 osób. Są to te najbardziej "klikane i oblegane".

Ku przypomnieniu: nasza Akademia Webinaru działa na zasadzie sklepu - kupujesz nawet webinary darmowe - nie bój się, nie zapłacisz ani złotówki, jeśli spotkanie jest za 0zł!

Ale uwaga! Zachęcamy Cię również do brania udziału w webinarach płatnych, cieszą się rosnącym powodzeniem! Są bardziej szczegółowe i mogą być już bardziej aktywizujące (mniejsze grupy). To wspaniała przygoda i możliwość dzielenia się wiedzą i poznawania nowych osób z branży.

Z czego zatem możesz skorzystać komercyjnie?

• Indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe
  • Jak uczyć, żeby nauczyć?
  • Poradnictwo kariery dla osób niepełnosprawnych
  • Narzędzia coachingowe w doradztwie zawodowym

Nowości:

• Ewaluacja wewnętrzna – użyteczne narzędzie dla szkoły i nauczyciela
  • Organizacja targów pracy. Od strategii do realizacji.

i absolutny hit - szkolenie blended learning:

• Job coaching w doradztwie indywidualnym
  • Coaching grupowy w doradztwie zawodowym

Oglądnij webinary na stronie, mamy dla Ciebie jeszcze kilka niespodzianek tematycznych:
www.akademiawebinaru.pl

Aby być bardziej na bieżąco, polub nas na FB:

Dodano: 2016-02-09 Autor: Aleksandra Kustra