Zostań wolontariuszem TuDu!

Masz wolną godzinę lub godzin kilka w tygodniu i chcesz zaangażować się w ciekawą akcję społeczną za pośrednictwem Internetu? Zostań wolontariuszem/wolontariuszką TuDu!

Czym jest TuDu?

TuDu to pierwsza w Polsce platforma umożliwiająca zdalną współpracę pomiędzy organizacjami pozarządowymi, aktywistami i wolontariuszami. To społeczność wolontariuszy, którzy są chętni wspierać organizacje pozarządowe 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

W TuDu na wolontariuszy czekają ciekawe zadania tworzone przez organizacje, które można wykonać za pośrednictwem Internetu – czyli z dowolnego miejsca na Ziemi! Zadania można sortować według swoich zainteresowań i umiejętności, dzięki czemu każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Czy TuDu jest dla mnie?

Jeśli chcesz dzielić się wiedzą, zdobyć nowe umiejętności i doświadczenie zawodowe oraz dysponujesz odrobiną czasu wolnego – TuDu jest dla ciebie!

Jakie zadania znajdę na TuDu?

Burze mózgów, redagowanie tekstów, edytowanie grafiki, drobne prace programistyczne, tłumaczenia, szukanie informacji – wszystko, co da się wykonać za pośrednictwem Internetu.

Zarejestruj się już dziś!

Strona projektu: http://tudu.org.pl

Kontakt: