Biuro Karier Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

MSZ zrealizowało z inicjatywy Biura Dyrektora Politycznego filmy mające na celu promocję zatrudnienia Polaków w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Szanowni Państwo,

 

Uprzejmie przekazuję, że Ministerstwo Spraw Zagranicznych zrealizowało z inicjatywy Biura Dyrektora Politycznego filmy mające na celu promocję zatrudnienia Polaków w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

 

Filmy zostały zamieszczone na stronie MSZ w dziale dotyczącym ONZ:

http://www.msz.gov.pl/pl/polityka_zagraniczna/kariera_organizacje_miedzynarodowe/zatrudnienie_w_org_miedzynarodowych/zasady_naboru/organizacja_narodow_zjednoczonych

 

Poniżej przesyłam link do pierwszego filmu z udziałem p. Katarzyny Kot-Majewskiej, uczestniczki programu JPO - https://www.youtube.com/watch?v=eDUTgsJukbc&list=PLbacxjg4nkHf0iw4L_Txpb7Cq82vcAqIk

 

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z nagranym materiałem, będziemy również wdzięczni za promocję filmu za pośrednictwem Państwa kanałów informacyjno-społecznościowych.

 

Jednocześnie przekazuję, że na bieżąco będziemy informować o kolejnych działaniach Biura Dyrektora Politycznego promujących zatrudnienie Polaków w ONZ.

 

Z poważaniem,

 

Marzena Kępowicz

 

Radca ministra

Biuro Dyrektora Politycznego

Ministerstwo Spraw Zagranicznych

Al. J. Ch. Szucha 23

00-580 Warszawa

Dodano: 2015-08-06 Autor: Adam Trojanowski


Biuro Karier UW
Marzenia w cele