Biuro Karier Wydziału Zarządzania i firma Tesco zapraszają na warsztaty przygotowujące do udziału w skomplikowanych procesach rekrutacyjnych. Podczas trzech warsztatów studenci dowiedzą się jak przygotować dokumenty aplikacyjne, jak najlepiej wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej i sesji assesment centre. Pierwszy warsztat odbędzie się 14 maja, kolejne 21 maja.

Poniżej opis i szczegóły warsztatów:

Temat warsztatu: „Poznaj tajniki Centrum Oceny/ Rozwoju” – warsztat przygotowujący do udziału w Centrum Oceny/ Rozwoju.
Termin: 14 maja 2015, sala C409
Godzina: 10.00 - 14.00
Osoba prowadząca: Karolina Zadęcka, Kierownik ds. Rekrutacji
Centrum Oceny/ Rozwoju jest procedurą umożliwiającą pomiary wiedzy, umiejętności i... zdolności pracowników lub kandydatów do pracy (kompetencji).
Centrum Oceny/ Rozwoju jest najbardziej rozbudowaną procedurą pomiaru kompetencji kandydatów na dane stanowisko. Ta metodologia posiada najwyższą trafność spośród wszystkich metod rekrutacji.
Podczas warsztatu dowiesz się:
1. Co to jest Centrum Oceny/ Rozwoju.
2. Jakie są kluczowe elementy Centrum Oceny/ Rozwoju z perspektywy
kandydata?
3. Co jest oceniane podczas sesji?
4. Jaki jest przebieg sesji?
5. Jak możesz przygotować się do udziału w Centrum Oceny/ Rozwoju?
Zapisy: http://
rekrutacjaztesco.evenea.pl/