Philips zaprasza do aplikowania na praktyki.

Jeśli jesteś osobą ambitną i chcesz budować swoje doświadczenie w globalnej korporacji o wysokich standardach, zapraszamy na odpłatne 6-miesięczne praktyki studenckie. Oferujemy pracę w zespole profesjonalistów, którzy dołożą wszelkich starań w celu stymulacji Twojego rozwoju osobistego i zawodowego.

Do twoich obowiązków należeć będzie m.in.:

•Wsparcie działu Trade Marketingu w planowaniu i organizacji konferencji produktowej dla całego regionu CEE

•Zadania związane z sprzedażą on-line, a w szczególności zbieranie informacji i materiałów wizualizacyjnych dla produktów Philips oraz przekazywanie tych materiałów sklepom internetowym

•Monitorowanie pozycji produktów Philips w sklepach internetowych

•Pomoc w organizacji działań z zakresu marketingu handlowego (głównie akcji promocyjnych i związanych z wizualizacją produktów) w różnych kanałach sprzedaży (w sklepach tradycyjnych i internetowych).

Jeżeli jesteś:

•Studentem/studentką na kierunku ekonomicznym, marketingowym, administracyjnym, managerskim

•Biegle znasz angielski

•Dobrze znasz narzędzia takie jak Excel i PowerPoint

•Umiesz pracować pod presją czasu

Złóż do nas swoją aplikacje (cv i list motywacyjny) poprzez naszą stronę karier (http://www.philips.pl/about/careers) w zakładce oferty pracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Dodano: 2015-04-17 Autor: Michalina Abramowicz