Trwa 20. edycja „Grasz o staż” – zgłoś swój udział do 13 kwietnia!

„Grasz o staż” wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zarówno studentów z uniwersytetów, jak i uczelni technicznych –daje możliwość startu w karierę dopasowaną do indywidualnych preferencji. Wszystkie staże w konkursie są płatne - stażyści mają zagwarantowane wynagrodzenie w wysokości co najmniej 2200 zł brutto za miesiąc współpracy w firmie i 1200 zł netto w organizacji pozarządowej. Organizatorzy dbają także o merytoryczny przebieg wszystkich konkursowych staży. Co ważne, niemal 50 % laureatów pozostało w firmach, gdzie z powodzeniem kontynuuje karierę zawodową.

W konkursie można wygrać praktyki w m.in. w międzynarodowych korporacjach, polskich spółkach, instytucjach finansowych, agencjach reklamowych, domach mediowych, organizacjach pozarządowych, Kancelarii Prezydenta RP, ministerstwach, kancelariach prawnych, instytucjach naukowych w całej Polsce.

Oferta konkursowa obejmuje także atrakcyjne nagrody dodatkowe, których celem jest wsparcie rozwoju i podniesienie kwalifikacji laureatów. Jeden z uczestników otrzyma zaproszenie na trzytygodniowy program Mediacji, Negocjacji i Prezentacji na Uniwersytecie St Andrews w Wielkiej Brytanii. Wśród innych nagród są studia podyplomowe, szkolenia specjalistyczne, kursy językowe, prenumeraty branżowych czasopism, książki o tematyce biznesowej.

Do udziału w „Grasz o staż” zapraszamy studentów wszystkich lat studiów i absolwentów, którzy nie ukończyli 30. roku życia.

Studentów i absolwentów zapraszamy do zapoznania się z ofertą staży i nagród dodatkowych dostępną na stronie www.grasz.pl. Bieżące informacje o konkursie można znaleźć także na profilu „Grasz o staż” na facebook’u.

Dodano: 2015-03-31 Autor: Michalina Abramowicz