Drużynowy Konkurs Rachunkowości

Do udziału w VI Ogólnopolskich Dniach Rachunkowości zachęcamy w imieniu Studenckiego Koła Naukowego Rachunkowości "Rachmistrz" działającego przy Katedrze Rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Jest to wydarzenie, które w dniach 8 – 10 kwietnia zgromadzić ma w sercu Śląska studentów, których ścieżki nauki podążają w stronę rachunkowości. "W tym roku możecie zdobyć nagrody nawet w czterech oddzielnych konkursach w ciągu trzech dni. Firma EY sprawdzi jak radzicie sobie w świecie audytu, BZM Consulting oceni Wasze zdolności poruszania się w zakamarkach podatkowych zagadnień... ale to nie wszystko. Dodatkowo zostaną sprawdzone umiejętności w zakresie standardów międzynarodowych. Okazji do zwycięstw i zebrania fantastycznych nagród, jak widzicie, nie brakuje. Z pomocą naszych Sponsorów dopilnujemy zresztą, by nikt nie opuścił nas z pustymi rękami. Zadbamy też o to, aby na najwyższych obrotach działały nie tylko Wasze mózgi, ale także ciała. Wytchnienia nie damy Waszym nogom, które będą mogły wykazać się w grze miejskiej. A wieczorem dodatkowo liczymy na świetną zabawę podczas imprezy. Mamy nadzieję, że razem świetnie się pobawimy:-)
Dodano: 2015-03-20 Autor: Michalina Abramowicz