Roczny program rozwojowy skierowany jest do absolwentów uczelni wyższych (maksymalnie 2 lata po ukończeniu studiów wyższych magisterskich). Udział w programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia. W tym roku szukamy absolwentów do udziału w programie, który będzie realizowany w Dziale Zakupów w Biurze Głównym Tesco w Krakowie – jego założeniem jest intensywne szkolenie w miejscu pracy umożliwiające objęcie stanowiska kupieckiego lub wysokospecjalistycznego po ukończeniu programu. Rekrutacja na program potrwa do 3 maja 2015. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji na Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa studenci i absolwenci znajdą na Naszej stronie internetowej www.tesco.pl/kariera w zakładce „Programy rozwojowe i praktyki”. Aplikacje należy składać poprzez formularz aplikacyjny znajdujący się na naszej stronie www.tesco.pl/kariera. Spotkania rekrutacyjne będą odbywały się na przełomie kwietnia i maja 2015 a Centrum Oceny zaplanowane jest na początku czerwca 2015.
Dodano: 2015-03-10 Autor: Michalina Abramowicz