Dołącz do Cognitis!

Ruszyła właśnie rekrutacja do Cognitis !

Kim jesteśmy ?

Cognitis jest Stowarzyszeniem Studenckim, które działa w Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie. Skupiamy się na rozwijaniu zdolności menedżerskich i analitycznych. Obszarem naszych zainteresowań jest  głównie branża doradcza w biznesie.

Jak działamy ?

Przy wsparciu wiodących firm konsultingowych realizujemy jedną z naszych czołowych incjatyw, Przewodnik po Konsultingu. Znajduje się w nim szereg artykułów dotyczących pracy w firmach doradczych. Kolejnym kluczowym przedsięwzięciem jest Złap Konsulting. Za pomocą tego projektu chcemy zapoznać studentów z branżą konsultingową poprzez warsztaty i szkolenia z firmami. W ramach tego projektu organizujemy Maraton Analityczny oraz Case Interview. Co więcej nasza działalność nie skupia się tylko na grupie studentów. Co roku organizujemy konkurs Talent za Talent, skierowany do maturzystów. Nagradzamy młode osoby z potencjałem, wyróżniające się na tle rówieśników. Doceniamy ich także za działalność na rzecz społeczności, w której żyją.

Kogo szukamy ?

Jeśli zależy Ci na dobrym zagospodarowaniu wolnego czasu i wykorzystaniu swego potencjału, spróbuj swych sił w Cognitis. Szukamy osób, które chciałaby się aktywnie udzielać poza uczelnią. Istotne jest dla nas posiadanie  umiejętności strategicznego myślenia oraz efektywnej organizacji czasu. Ważne jest także by móc w pełni poświęcić swą energię na działalność w Cognitis. Mile widziani są studenci I i II roku. Niemniej jesteśmy otwarci na wszystkich, którzy idealnie pasowaliby do naszego Stowarzyszenia.

Dlaczego warto aplikować ?

Jest milion powodów ku temu.  Przede wszystkim wraz z nami zdobędziesz praktyczne umiejętności, tak ważne w przyszłym życiu zawodowym. Pracując w zespołach stałych i projektowych, poprawisz umiejętność pracy w grupie oraz poznasz działanie branży konsultingowej od podstaw. Dajemy Ci możliwość zdobycia doświadczenia i poznania wyjątkowych osobowości. Z nami ukształtujesz swój charakter, poznasz swoje mocne i słabe strony. Jednak co jest najważniejsze w Cognitis ? Jako zespół stawiamy na współpracę i wspieramy się nawzajem, czy to w wyborach przyszłej drogi życiowej, czy też codziennych problemach.

Aplikując do naszego Stowarzyszenia będziesz miał szansę poznać nowych ludzi, z którymi nie tylko będziesz pracował, a być może wspólnie się bawił i spędzał wolny czas. To miejsce, gdzie będziesz miał okazję do poznania podobnych sobie osób.

Termin składania aplikacjii trwa do 1 marca 2015 roku. Więc nie czekaj, tylko aplikuj ! Więcej informacji na temat naszego Stowarzyszenia oraz procesu rekrutacyjnego uzyskasz na stronie www.cognitis.pl.

Dodano: 2015-02-13 Autor: Bartłomiej Maślanka