Biuro Karier Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego
Biuro Karier Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego

Nowości

Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Informacje o warsztatch, szkoleniach, konferencjach i konkursach. Przeczytasz tutaj newsy, które powinny zainteresować każdego studenta Wydziału Zarządzania.

Chcesz zaprojektować sobie przyjazne miejsce pracy? A może potrzebujesz doświadczonego mentora, dzięki swojej wiedzy i relacjom, pomoże Ci zrealizować Twój pomysł?

data dodania: 2018-01-10 :: autor: Anita Kozyra
data dodania: 2017-12-22 :: autor: Aleksandra Kustra

Jak rozwijać się zawodowo i osiągnąć sukces? Jak godzić pracę z życiem rodzinnym? Jak odnaleźć swoje miejsce i pozostać sobą?

To pytania, które zadaje każdy na początku kariery zawodowej. PROJEKT BUSOLA ma na celu pomóc wyznaczyć kobietom kierunek i zwrócić uwagę na różne aspekty ich życia zawodowego i prywatnego.

data dodania: 2017-11-06 :: autor: Anita Kozyra

Zastanawiasz się, jak otworzyć drzwi do kariery w międzynarodowej firmie?
Zrób pierwszy krok!

data dodania: 2017-10-18 :: autor: Anita Kozyra
data dodania: 2017-10-18 :: autor: Anita Kozyra
data dodania: 2017-10-18 :: autor: Anita Kozyra

Want to take on a stimulating challenge and create Better Places?

Unibail-Rodamco, the n°1 European listed commercial property company, is glad to announce the 4th edition of URmall International Business Game. The URmall Business Game gives you the unique possibility to show your skillset by working on a challenging project to transform Shopping Centres into Better Places.

data dodania: 2017-10-18 :: autor: Aleksandra Kustra

Europejska Służba Działań Zewnętrznych informuje o naborze na staże w Specjalnych Izbach Sądowych i Urzędzie Prokuratury Specjalnej Kosowa. Termin zgłoszeń mija 27.10.2017 r.

 
data dodania: 2017-10-18 :: autor: Aleksandra Kustra

 

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze, karierowo-targowe e-wydanie magazynu „Eurostudent”. Magazyn w tradycyjnej wersji dostępny jest na uczelniach w całym kraju, a także na jesiennej edycji targów pracy.

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze, karierowo-targowe e-wydanie magazynu „Eurostudent”. Magazyn w tradycyjnej wersji dostępny jest na uczelniach w całym kraju, a także na jesiennej edycji targów pracy.

data dodania: 2017-10-18 :: autor: Aleksandra Kustra

Ukazało się najnowsze bezpłatne wydanie karierowe SEMESTRu

data dodania: 2017-10-13 :: autor: Aleksandra Kustra

Poszukujemy osób chętnych do przeprowadzania ankiet telefonicznych, w oparciu o zdalne logowanie się do firmy z osobistego komputera - możesz współpracować z nami z każdego miejsca w Polsce. Wymagane jest odbycie jednodniowego, bezpłatnego szkolenia w siedzibie firmy w Warszawie, dojazd na własny koszt. Niezbędny jest własny komputer i stały dostęp do Internetu.

data dodania: 2017-10-07 :: autor: Aleksandra Kustra

Chcesz z nami pracować? Interesują cię możliwości rozwoju i nasza kultura organizacyjna? Spotkajmy się i porozmawiajmy na Absolvent Talent Days! Pobierz bezpłatny bilet: https://www.talentdays.pl/

Naszych pracowników, gotowych odpowiedzieć na wszystkie pytania, szukaj 17 października w PGE Narodowym, podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce. Czekamy na Ciebie od 10:00.

data dodania: 2017-10-07 :: autor: Aleksandra Kustra

Planet Expat provides career-boosting paid internships in some of the most innovative and dynamic Start-ups in Latin America, Europe and the USA. We connect students with promising start-ups abroad through a program that allows them to gain valuable professional experience in international environments while being key contributors to innovative projects

data dodania: 2017-10-07 :: autor: Aleksandra Kustra

Akademia Intersys proponuje studentom zdobycie certyfikatu Microsoft Dynamics 365 Expert wraz z praktycznymi umiejętnościami pracy i realizacji celów biznesowych w popularnym systemie zarządzania firmą. Chcemy wyposażyć ich w kompetencje, które pozwolą na zostanie poszukiwanym specjalistą w branży usług IT dla biznesu.

data dodania: 2017-10-07 :: autor: Aleksandra Kustra

Doctrina is an ambitious enterprise with innovative online education solution. We provide pharmaceutical companies with optimized approach to pharmacists and para-pharmaceutical sales channel.

data dodania: 2017-10-07 :: autor: Aleksandra Kustra

Jesteś zainteresowany jak funkcjonuje dział Marketingu u największego producenta żywności na świecie?

Chcesz wiedzieć  w jaki sposób wprowadzamy nasze produkty na rynek?

Zapraszamy na Warsztat z zakresu Marketingu w ramach Nestlé Business Academy!

data dodania: 2017-10-06 :: autor: Aleksandra Kustra

Chcesz pomagać innym i jednocześnie realizować swoje zainteresowania? Masz trochę wolnego czasu i chcesz go dobrze zagospodarować? Dołącz do grona Wolontariuszy Fundacji Badań i rozwoju Nauki!

data dodania: 2017-10-02 :: autor: Aleksandra Kustra

Treść ofert w załączniku.

data dodania: 2017-10-02 :: autor: Aleksandra Kustra

Spróbuj swoich możliwości w marketingu i zaaplikuj!

 

data dodania: 2017-09-27 :: autor: Paulina Regulska

Firma szkoleniowo – edukacyjna zatrudni pracownika na stanowisko pracownika biurowego ds. kursów i szkoleń!

Miejsce pracy: Warszawa

data dodania: 2017-09-24 :: autor: Paulina Regulska

Firma Maspex rozpoczyna rekrutację do III edycji Programu Ambasadorskiego. Wykorzystaj swój potencjał!

data dodania: 2017-09-23 :: autor: Paulina Regulska
Idziesz po raz pierwszy na studia i nie wiesz co Cię czeka?
 
data dodania: 2017-09-10 :: autor: Agnieszka Bagińska
data dodania: 2017-08-29 :: autor: Agnieszka Bagińska

Ministerstwo Spraw Zagranicznych uprzejmie informuje, że Międzynarodowy Fundusz Wyszehradzki prowadzi nabór na stanowisko: Menadżera Projektu

data dodania: 2017-07-14 :: autor: Anita Kozyra

MatchBeta to innowacyjny program wykorzystujący sztuczną inteligencję w doradztwie kariery. Uczy się od doświadczonych pracowników, by pomóc osobom wchodzącym na rynek pracy określić indywidualne predyspozycje zawodowe i znaleźć pasujące do nich oferty staży i pierwszej pracy.

data dodania: 2017-07-11 :: autor: Anita Kozyra

Czy wiedzą Państwo, że 43% osób młodych zarejestrowanych w Urzędzie Pracy nie może znaleźć pracy z powodu braku doświadczenia zawodowego? A niepełnosprawność jest  powodem niepodejmowania pracy dla blisko 25% osób biernych zawodowo? Z kolei wskaźnik zatrudnienia osób w wieku 50-64 l. w Polsce jest jednym z najniższych w całej UE?

Stowarzyszenie WIOSNA wychodzi naprzeciw tym problemom i już po raz drugi poszukuje innowatorów społecznych, którzy nie boją się podjąć wyzwania i chcą zmierzyć się z problemami funkcjonującymi na rynku pracy. W WIOSENNYM INKUBATORZE INNOWACJI wystarczy nowatorski pomysł i impuls do działania, bo o wsparcie doradcze i eksperckie oraz grant na realizację swojego innowacyjnego pomysłu zadba WIOSNA!

data dodania: 2017-07-10 :: autor: Anita Kozyra

Stanowisko:

1) Starszy inspektor do spraw obsługi finansowo-księgowej projektu Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko pn. Opracowanie planów adaptacji do zmian klimatu w miastach powyżej 100 tys. mieszkańców w Wydziale Księgowości i Płac w Biurze Finansowym

2) Referent prawny do spraw legislacji w Wydziale Legislacji w Departamencie Prawnym
 

data dodania: 2017-07-05 :: autor: Magdalena Kurdyn

Trwa XII edycja konkursu VERBA VERITATIS na najlepszą pracę z zakresu etyki biznesu, organizowana przez Konferencję Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Konkurs ma na celu podnoszenie wśród młodych ludzi, wkraczających dopiero na rynek pracy, poziomu wiedzy z zakresu etyki biznesu, jego społecznej odpowiedzialności (CSR) i ładu korporacyjnego, co może stanowić ich wkład w budowę kapitału społecznego. Mamy nadzieję, iż ten sposób promowania postaw etycznych wśród studentów i absolwentów wyższych uczelni będzie miał rezultat ich przyszłej – bardziej efektywnej – praktyce biznesowej.

data dodania: 2017-06-30 :: autor: Magdalena Kurdyn

Nie masz jeszcze planów na wakacje? Chcesz zdobyć doświadczenie w fajnej, międzynarodowej firmie? Firma Phenicoptere szuka praktykantów na 4 stanowiska.
Spółka Phenicoptere Sp. z o.o., producent i dystrybutor marki GLOV, innowacyjnych rękawic do demakijażu samą wodą jest jedną z najszybciej rozwijających się spółek w Centralnej i Wschodniej Europie wg rankingu Deloitte Technology Fast 50 (w 2016r.). Spółka z sukcesem wdrożyła markę GLOV do ponad 40 krajów.
 

data dodania: 2017-06-29 :: autor: Magdalena Kurdyn

GFPS-Polska to organizacja studencka powstała w 1994 roku. Jej celem statutowym jest wspieranie wymiany oraz współpracy studenckiej i naukowej pomiędzy Polską, a Niemcami. W stypendiach, kursach i warsztatach organizowanych przez nasze stowarzyszenie wzięło udział do tej pory kilka tysięcy osób.

Zapraszamy studentów i doktorantów zainteresowanych mediami na seminarium dziennikarskie "Demokracja w okresie przemian", organizowane przez nas we współpracy z niemieckim stowarzyszenie Jugendpresse Deutschland e. V. Odbędzie się ono w dniach 20-25.08. bieżącego roku w Görlitz - mieście na granicy polsko-niemieckiej. Szczególnie zachęcamy do zgłaszania się studentów kierunków: dziennikarstwo, politologia, socjologia, prawo, stosunki międzynarodowe, filologia, ekonomia i pokrewnych.

data dodania: 2017-06-28 :: autor: Magdalena Kurdyn

Agencja reklamowa Futura poszukuje studentów zainteresowanych odbyciem WAKACYJNEGO BEZPŁATNEGO STAŻU Szukasz możliwości zdobycia cennego na rynku pracy doświadczenia zawodowego? Chcesz nabyć nowe umiejętności i zadbać o rozwój swojej kariery już w trakcie studiów? Jesteś osobą kreatywną, pracowitą, samodzielną, odporną na stres, posiadasz umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, potrafisz działać pod presją czasu? Może czekamy właśnie na Ciebie! W zamian za Twoje zaangażowanie i głowę pełną pomysłów chcemy podzielić się z Tobą naszą wiedzą i umiejętnościami podczas realizacji ambitnych i odpowiedzialnych zadań. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, komfortowe warunki oraz pracę w młodym, energicznym zespole. Osoby zainteresowane podjęciem wakacyjnego wyzwania zapraszam do kontaktu i przesłanie swojej aplikacji na adres: CV@futuramedia.pl z dopiskiem „Staż”

data dodania: 2017-06-28 :: autor: Magdalena Kurdyn

Kantar Insights, największa grupa badawcza w Polsce, specjalizująca się w badaniach konsumenckich oraz badaniach mediów rozpoczyna program stażowy dla studentów. Nasza propozycja jest bardzo szeroka i obejmuje zarówno praktyki studenckie, jak i staże dla studentów ze starszych roczników. Nasz program obejmuje prace w ramach realizowanych projektów badawczych na wszystkich etapach: oferta, przygotowanie narzędzia, realizacja, raportowanie, praca z Klientami. Staż kończy się uzyskaniem certyfikatu, a także otwiera możliwość kontynuacji współpracy.

data dodania: 2017-06-26 :: autor: Magdalena Kurdyn

Sesja właśnie się zaczęła a Ty jeszcze nie wiesz gdzie odbędziesz praktyki? Na pomoc przychodzi Bank Gospodarstwa Krajowego, który w ramach Letniej Akademii BGK dla studentów różnych kierunków oferuje płatne praktyki, zdobycie cennego doświadczenia, pracę w instytucji państwowej w miłej atmosferze. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie         </div>
        <a href=

data dodania: 2017-06-26 :: autor: Magdalena Kurdyn
Międzynarodowa Firma – Producent materiałów spawalniczych, posiadająca 3 fabryki i biura handlowe w Rosji, na Ukrainie, Białorusi, Rumuni i obecnie w Polsce poszukuje pracownika ze znajomością języka rosyjskiego.
data dodania: 2017-06-07 :: autor: Paulina Regulska

Nie czekaj i już dziś przeczytaj o tym jak znaleźć odpowiednią dla siebie ofertę!

data dodania: 2017-06-07 :: autor: Paulina Regulska

Jak myślisz dlaczego najsłynniejsza brytyjska premier Margaret Thatcher pobierała lekcje u specjalisty od emisji głosu? Dlaczego tak ważne jest nie tylko CO mówimy, ale także JAK to robimy?

data dodania: 2017-05-10 :: autor: Anna Wróblewska

W myfitweb.com rozwijamy sieć sprzedaży karnetów oraz wejściówek na zajęcia fitness, siłownię itp. online. Tworzymy sieć karnetową, która oferuje niespotykane dotychczas warunki na rynku dla klubów fitness. Serwis powstał z myślą o ludziach, którzy prowadzą aktywny tryb życia lub potrzebują motywacji do treningu i zdrowego odżywiania. Myfitweb to także narzędzie pracy dla trenerów i dietetyków oraz miejsce pozyskiwania klientów przez kluby fitness.

data dodania: 2016-11-12 :: autor: Iwona Niedziółka

Startuje ogólnopolski konkurs dla studentów,
w którym możesz wygrać 5 000 zł na realizację własnego projektu
związanego ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

data dodania: 2016-11-12 :: autor: Iwona Niedziółka

Więcej szczegółów o firmie oraz ofercie stażu w poście. Wymagany język angielski. 

data dodania: 2016-11-05 :: autor: Aleksandra Kustra

Czy wiesz, że Polska jest numerem 1 w Europie i na 3. miejscu na świecie w sektorze usług dla biznesu? Rozpocznij pracę w branży BPO/SSC i zdynamizuj swoją karierę!

data dodania: 2016-11-05 :: autor: Aleksandra Kustra

Kolejna edycja Przewodnika "Pracodawcy 2016/2017", teraz też w wersji online!

data dodania: 2016-10-28 :: autor: Aleksandra Kustra

Zapraszamy do uczestnictwa 9 listopada w spotkaniu na temat kariery w międzynarodowej organizacji OECD. Jest to okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem OECD i zapoznania się z procedurą rekrutacyjną. 

data dodania: 2016-10-28 :: autor: Aleksandra Kustra
data dodania: 2016-10-24 :: autor: Agnieszka Bagińska

Staw czoła nowym wyzwaniom! Zobacz, ile możesz się dowiedzieć z nowego magazynu dla ambitnych studentów. ;) 

data dodania: 2016-10-22 :: autor: Aleksandra Kustra

Do 31 października 2016 przyjmujemy zgłoszenia na program stypendialny GFPS-Polska i Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej w semestrze letnim 2017 dla polskich studentów i doktorantów. Zapoznaj się ze szczegółami oferty.

data dodania: 2016-10-15 :: autor: Aleksandra Kustra

Znasz Excela, Accessa? Mówisz po angielsku lub w innym języku? Dołącz do
teamu CWT jako EMEA Junior Business Analysts lub EMEA Business Support
Specialists. Spotkanie przy kawie z osobami, które pełnią takie funkcje
w CWT na dobry początek? Zapraszamy!

data dodania: 2016-10-13 :: autor: Magda Marciszewska

Jeśli szukasz ciekawej i przyszłościowej pracy oraz okazji, aby uczyć się od najlepszych to może zainteresują Cię nasze nowe oferty praktyk w KPMG czyli międzynarodowej sieci firm, świadczących usługi profesjonalne z zakresu audytu, doradztwa podatkowego i doradztwa gospodarczego.

 

Warto zrobić jeden krok dalej do osiągnięcia sukcesu zawodowego!

data dodania: 2016-10-08 :: autor: Aleksandra Kustra

Oferta pracy:

Banking Transaction Specialist with English and Spanish. Ogłoszenie w języku angielskim.

data dodania: 2016-10-08 :: autor: Aleksandra Kustra

Finimize to brytyjski startup, który tworzy codzienny newsletter z dwoma największymi finansowymi newsami z poprzedniego dnia

data dodania: 2016-10-08 :: autor: Aleksandra Kustra

Dzisiaj przedstawiamy Wam nową wyszukiwarkę ofert od profesjonalnego serwisu zajmującego się tematyką rekrtuacyjną www.interviewme.pl. Zapraszamy do przetestowania zarówno wyszukiwarki jak i samego serwisu bo naprawdę warto ;) 

Wyszukiwarka dostępna jest pod linkiem: https://interviewme.pl/wyszukiwarka-ofert-pracy

data dodania: 2016-09-28 :: autor: Bartłomiej Chmiel

Idziesz po raz pierwszy na studia i nie wiesz co Cię czeka?

data dodania: 2016-09-20 :: autor: Agnieszka Bagińska

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Konkurs „Sukces zaczyna się od stypendium”, organizowany przez Fundację Dobra Sieć.  Pragniemy zachęcić obecnych i byłych stypendystów różnych programów z całej Polski, by pokazali,  jaki wpływ miało na nich stypendium. Jesteśmy przekonani, że wśród Państwa odbiorców znajduje się wielu obecnych i byłych stypendystów.

data dodania: 2016-09-07 :: autor: Daniel Mnich

Program Au Pair, poza najdoskonalszą metodą nauki języka, jest programem wymiany kulturowej, który opiera się na pomocy rodzinie goszczącej w danym kraju w zamian za bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie, możliwość uczestnictwa w kursie językowym itd

data dodania: 2016-08-30 :: autor: Daniel Mnich
data dodania: 2016-08-21 :: autor: Agnieszka Bagińska

Artykuł o tym jak poprawnie stworzyć CV i uniknąć powszechnie popełnianych błędów

data dodania: 2016-08-21 :: autor: Agnieszka Bagińska

The ECB is an official EU institution at the heart of the Eurosystem and the Single Supervisory Mechanism.

Over 2,500 staff from all over Europe work for the ECB in Frankfurt am Main, Germany. They perform a range of tasks in close cooperation with the national central banks within the Eurosystem and, for banking supervision, with the national supervisors within the Single Supervisory Mechanism.

data dodania: 2016-07-30 :: autor: Iwona Niedziółka

Inforumjemy o możliwości odbycia praktyki w Centrum Projektów Europejskich w ramach zadań relizowanych przez Wydział Projektów Europejskiego Funduszu Społecznego.

Podczas praktyki możliwe będzie nabycie doświadczenia w zakresie realizacji zadao Instytucji Pośredniczącej w ramach PO WER. Praktykant / praktykantka będzie wspierad pracowników Wydziału w codziennych zadaniach związanych miedzy innymi z obsługą procesu naboru, oceny projektów, obsługi systemów IT dedykowanych aplikowaniu o środki unijne oraz rozliczaniu projektów. 

data dodania: 2016-07-30 :: autor: Iwona Niedziółka

Tych, którzy spędzają wakacyjny czas w Warszawie zachęcamy do udziału w w warsztatach "Realia Kariery"

Podstawowym celem warsztatów jest zwiększenie zdolności zatrudnieniowej 
uczestników, tak aby mogli skuteczniej poruszać się po rynku pracy. 

data dodania: 2016-07-29 :: autor: Iwona Niedziółka

GetHelp.pl Inteligentny System Gwarancji poszukuje osoby na stanowisko: Mobilny Opiekun Klienta Biznesowego

Jak sami podkreślają, szukają potencjału, a nie 20 lat doświadczenia...

data dodania: 2016-07-29 :: autor: Iwona Niedziółka

Accenture is a leading global professional services company, providing a broad range of services and solutions in strategy, consulting, digital, technology and operations. Combining unmatched experience and specialized skills across more than 40 industries and all business functions—underpinned by the world’s largest delivery network—Accenture works at the intersection of business and technology to help clients improve their performance and create sustainable value for their stakeholders. With approximately 373,000 people serving clients in more than 120 countries, Accenture drives innovation to improve the way the world works and lives.

data dodania: 2016-07-20 :: autor: Iwona Niedziółka

Zachęcamy do zapoznania się z amerykańską wersją bloga InterviewMe!

data dodania: 2016-07-13 :: autor: Aleksandra Kustra

Firma  Y-Consulting to marka działająca w obszarze konsultingu biznesowego HR. Zajmuje się projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań doradczych w zakresie spraw personalnych, budowy wizerunku i zwiększania efektywności organizacji, a także procesami oceny i rozwoju kompetencji pracowników.

data dodania: 2016-07-13 :: autor: Aleksandra Kustra

Poszukujmy osoby na stanowisko TV asystent do teamu planowania i zakupu TV w domu mediowym Zenith

 
data dodania: 2016-07-08 :: autor: Aleksandra Kustra

Poszukujemy do  firmy YouLead studentów IV – V Roku studiów na wydziale Marketingu. Chcemy zaproponować Staż z możliwością pozostania na etacie. Interesuje nas dostępność studenta  w ¾ lub całym etacie. Nie wykluczamy ewentualnego wynagrodzenia na 3miesięcznym stażu, na podstawie umowy zlecenie.

data dodania: 2016-07-08 :: autor: Aleksandra Kustra

Sesja to dla studentów czas wojny. Czas miecza i topora. Czas pogardy. Studenci muszą zabunkrować się z podręcznikami, przygotować ostrą amunicję, przeprowadzić wywiad szpiegowski i ruszyć na wojnę o pozytywne oceny. Każdy egzamin to oddzielna bitwa, z której mogą oni wyjść zwycięsko lub polec. Ale jak wygrać każdą bitwę? Tego i jeszcze więcej dowiesz się z mojego artykułu pt. ,,Jak przetrwać sesję. 7 porad weterana na zaliczenie sesji jak najmniejszym kosztem i z jak najlepszym wynikiem”. Zapraszam!

data dodania: 2016-06-09 :: autor: Agnieszka Bagińska

Drodzy studenci, prezentujemy kolejną część artykułów poradnikowych INTERVIEWME! Zapraszamy do lektury

data dodania: 2016-06-02 :: autor: Aleksandra Kustra

CAREERDATE to spotkania rekrutacyjne z pracodawcą w nieformalnej, kameralnej atmosferze przy dobrej kawie. W ich trakcie uzyskasz wskazówki rekrutacyjne i feedback dotyczący swojej kandydatury z pierwszej ręki – prosto od rekrutera! Wpadnij koniecznie – najbliższe CAREERDATE już 8 czerwca na SGGW.

data dodania: 2016-06-02 :: autor: Aleksandra Kustra

E-Marketing to Twój „konik”? Widzisz swoją przyszłość w tej branży? Chcesz zdobyć porcję nowej wiedzy z tego obszaru? Doskonale się składa!

data dodania: 2016-06-02 :: autor: Aleksandra Kustra

24 czerwca w Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie odbędzie się największa konferencja w Europie Środkowo-Wschodniej dotycząca rynków wschodzących.

data dodania: 2016-05-28 :: autor: Agnieszka Rosiak
data dodania: 2016-05-25 :: autor: Bartłomiej Chmiel

data dodania: 2016-05-25 :: autor: Bartłomiej Chmiel

Cześć, czy zdarzyło Ci się kiedyś wpaść na niesamowity pomysł i po chwili go zapomnieć? Mi wielokrotnie, ale poznałem ciekawy sposób jak sobie z tym radzić.

data dodania: 2016-05-21 :: autor: Agnieszka Bagińska

Obecnie poszukujemy stażystów do Zespołu Rekrutacji i Szkoleń w specjalnościach: rekrutacja, wizerunek pracodawcy, szkolenia i rozwój pracowników.

data dodania: 2016-05-20 :: autor: Aleksandra Kustra

Skorzystaj z darmowego kodu dostępu do kreatora CV i stwórz profesjonalne CV,nawet jeśli nie masz dośwadczenia.

data dodania: 2016-05-18 :: autor: Paulina Głośniak

Start do kariery to realizowana cyklicznie przez GUMTREE POLSKA kampania społeczna, mająca na celu aktywizację zawodową młodych osób, wchodzących na rynek pracy. III edycja programu skierowana jest do uczniów i absolwentów szkół zawodowych oraz techników. W tym roku szczególną uwagę poświęcamy młodym kobietom z fachem w ręku, które rozpoczynają karierę zawodową.

data dodania: 2016-05-18 :: autor: Bartłomiej Chmiel

Czy doświadczyłeś kiedyś takiego stanu: jesteś zmotywowany, pełen energii i czujesz, że możesz podbić cały świat. Dzisiaj rozgromisz wszystkie zadania, z którymi męczyłeś się od miesięcy. Ale…
Dopada Cię codzienność i Twoja energia pryska jak bańka mydlana. Wcześniejsza wiara w to, że możesz wszystko, znika bezpowrotnie i tracisz nadzieję, że cokolwiek Ci się uda. A co by było jeżeli mógłbyś to zmienić?

autor: Agnieszka Bagińska

Drodzy studenci, prezentujemy drugą część artykułów poradnikowych INTERVIEWME! Zapraszamy do lektury.

data dodania: 2016-05-12 :: autor: Aleksandra Kustra

Ruszyła już, jubileuszowa, X edycja konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską z zakresukonkurencyjności i innowacyjności gospodarki polskiej, marketingu terytorialnego i narodowego.

Atutem konkursu są atrakcyjne nagrody pieniężne, których łączna pula wynosi blisko 50 tys. zł oraz uroczysta oprawa gali finałowej.

Na prace konkursowe czekamy do 20 października br.

data dodania: 2016-05-12 :: autor: Aleksandra Kustra

Zapraszamy na zapoznanie się z raportem Global Human Capital Trends 2016 za pośrednictwem firmy doradczej Deloitte. 

data dodania: 2016-05-12 :: autor: Aleksandra Kustra

Rekrutacje na praktyki trwają.

data dodania: 2016-05-04 :: autor: Bartłomiej Chmiel

Drodzy studenci,
ruszamy z serią artykułów poradnikowych INTERVIEWME! Zapraszamy do lektury. 

data dodania: 2016-04-27 :: autor: Aleksandra Kustra

British Council i Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych serdecznie zapraszają do udziału – po raz pierwszy w Polsce – w innowacyjnym programie rozwojowym pn. Active Citizens for Social Enterprise – Aktywna Społeczność dla Ekonomii Społecznej!

data dodania: 2016-04-26 :: autor: Aleksandra Kustra

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na poświęconą wyżej przedstawionym zagadnieniom dyskusję panelową, która odbędzie się w Warszawie w dn. 6 maja 2016 r. Dyskusja jest częścią seminarium krajowego PROWELFARE, które stanowi wyjątkową okazję do debaty nad wkładem dialogu społecznego w rozwój państwa opiekuńczego w Polsce i innych krajów członkowskich Unii Europejskiej dla europejskich badaczyinteresariuszy oraz twórców polityk publicznych.Seminarium jest organizowane przez Instytut Spraw Publicznych (ISP) oraz European Social Observatory (OSE) z siedzibą w Brukseli.

data dodania: 2016-04-21 :: autor: Aleksandra Kustra

Czy zdarzyło Ci się kiedyś wpaść na niesamowity pomysł i po chwili go zapomnieć? Mi wielokrotnie, ale poznałem ciekawy sposób jak sobie z tym radzić. Jeżeli chcesz się dowiedzieć w jaki sposób sobie z tym poradziłem to zapraszam na mój nowy wpis ,,Jak nie stracić genialnych pomysłów?

autor: Agnieszka Bagińska

Z przyjemnością informujemy, że 1 kwietnia 2016 r. ruszyła rekrutacja do VI edycji Akademii Menedżera Zrównoważonego Rozwoju.

Jest to pięć dni intensywnego treningu menedżerskiego, warsztatów szkoleniowych i spotkań organizowanych przez Generalną Dyrekcję Ochrony Środowiska.

data dodania: 2016-04-19 :: autor: Aneta Kilijańczyk

PAAL to projekt skierowany do osób chcących rozwijać swoje zainteresowania polityczne i ekonomiczne poprzez działalność publiczną. Program skupia się przede wszystkim na umiejętnościach praktycznych – m.in. wystąpieniach publicznych, fundraisingu, strategiach PR-owych, budowaniu swojej marki, a także poprawnym przeprowadzeniu kampanii wyborczej.

data dodania: 2016-04-17 :: autor: Paulina Głośniak

przeprowadzi w okresie od 19 maja do 19 października 2016 r. (z przerwą wakacyjną lipiec-sierpień) kurs pn.

Specjalista ds. zarządzania projektem

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 28 kwietnia 2016 r.

data dodania: 2016-04-17 :: autor: Paulina Głośniak

W. Kearney jest globalną firmą doradczą, która skupia się na kwestiach strategicznych i operacyjnych CEO-agendy  przedsiębiorstws, rządu i instytucji na całym świecie. Więcej informacji o ofercie w treści ogłoszenia. 

data dodania: 2016-04-16 :: autor: Aleksandra Kustra

Zapraszamy studentów do udziału w warsztacie dot. budowania kreatywności! Obowiązuje rejestracja.

data dodania: 2016-04-16 :: autor: Aleksandra Kustra

TERMIN: 20 KWIETNIA 2016 R.

MIEJSCE: WARSZAWA,  BUSINESSMAN INSTITUTE. Plan wydarzenia w opisie. 

data dodania: 2016-04-13 :: autor: Aleksandra Kustra

Czy robisz coś by Twoje marzenia stały się rzeczywistością? Jeżeli należysz do większości ludzi to pewnie nic. A może chciałbyś to zmienić i zacząć spełniać swoje marzenia? Zapraszam Cię na artykuł, w którym poznasz 7 kroków, dzięki którym zaczniesz spełniać swoje marzenia!

data dodania: 2016-04-11 :: autor: Agnieszka Bagińska

Życie jest za krótkie na nudną pracę! Wyślij swoije CV i dołącz do ValueAdd!

data dodania: 2016-04-05 :: autor: Aleksandra Kustra

Poszukiwani stażyści, zarówno studenci studiów magisterskich, jak i doktoranci. Więcej informacji w poście.

data dodania: 2016-04-05 :: autor: Aleksandra Kustra

Już w przyszły czwartek, 7 kwietnia, w budynku Biblioteki Uniwersyteckiej przy ul. Dobrej 56/66, w godzinach od 10:00 do 18:00, studenci będą mogli wziąć udział w wyjątkowej zabawie. W specjalnie przygotowanym pomieszczeniu, tzw. „Challenge room’ie”, czeka na nich seria łamigłówek, których rozwiązanie pozwoli na wydostanie się z pokoju zagadek.  Dodatkowo będzie możliwość skonsultowania CV z ekspertami Pracuj.pl. Akcja jest częścią kampanii promującej oferty praktyk i staży, dostępnych na portalu Pracuj.pl.

data dodania: 2016-03-30 :: autor: Paulina Głośniak

Artykuł o jak znaleźć swoją pasję!

data dodania: 2016-03-28 :: autor: Agnieszka Bagińska

Jakie branże IT rozwijają się najszybciej i oferują największe możliwości rozwoju? Jakich zarobków można spodziewać się na początku swojej kariery zawodowej? Jak przygotować CV, które rekruter zapamięta? Jak zrobić dobre wrażenie podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Na te i inne pytania odpowiedzi udziela najnowsze wydawnictwo serwisu Pracuj.pl – „Pracuj w IT 2016”.

data dodania: 2016-03-23 :: autor: Bartłomiej Chmiel

Ruszyła kolejna edycja ogólnopolskiego konkursu ABB IT Challenge. Inicjatywy, która młodym ludziom daje możliwość realizacji swoich pomysłów i poddania ich ocenie ekspertów. To walka na koncepcje, prawdziwa praca nad projektem, duże emocje, ale też dobra zabawa. To gra o zwycięstwo i główną nagrodę w wysokości 25 000 złotych. Tegoroczna edycja organizowana pod hasłem Learning – LevelUP zakłada stworzenie rozwiązań IT wspierających procesy uczenia się. Swoje pomysły studenci mogą zgłaszać do 1 kwietnia br.

data dodania: 2016-03-23 :: autor: Bartłomiej Chmiel

On Board Public Relations organizuje dla studentów jednodniową akcję będącą elementem kampanii "Dobre na start", poświęconą programowi letnich praktyk i staży.

data dodania: 2016-03-22 :: autor: Aleksandra Kustra

Praktyki w Payback

czerwiec-sierpień, lipiec-wrzesień

data dodania: 2016-03-22 :: autor: Aneta Kilijańczyk

Artykuł o metodzie, która radykalnie zwiększy Twoją skuteczność w realizowaniu celów!

data dodania: 2016-03-18 :: autor: Agnieszka Bagińska

InterviewMe przedstawia obszerny przewodnik we współpracy z największymi 22 polskimi startupami, które opowiedziały nam o zaletach i wadach pracy u nich.

data dodania: 2016-03-18 :: autor: Aleksandra Kustra

Przygotuj video CV i wygraj dwuosobową wycieczkę do Doliny Krzemowej!

data dodania: 2016-03-18 :: autor: Aleksandra Kustra

Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości prowadzi nabór wniosków do projektu „Gotówka na start”,
w ramach którego osoby fizyczne mogą skorzystać z pożyczki na preferencyjnych warunkach.

data dodania: 2016-03-17 :: autor: Paulina Głośniak

Dni Kariery to jedne z największych targów pracy, praktyk i staży organizowane przez studentów dla studentów. Co roku bierze w nich udział około 43 000 studentów oraz około 430 wystawców. 

 

data dodania: 2016-03-14 :: autor: Aleksandra Kustra

Jak w lot wygrać cenne nagrody? Sprawdźcie Audit OdyssEY – podróż do świata biznesu dla studentów zainteresowanych finansami i rachunkowością. Do wygrania 30 000 zł, szkolenia ACCA, praktyki w EY, iPady i wiele innych. Więcej: www.AuditOdyssEY.pl

 

data dodania: 2016-03-14 :: autor: Aleksandra Kustra
Stowarzyszenie Naukowo - Kulturalne w Europie Środkowej i Wschodniej GFPS-POLSKA od wielu lat zajmuje się rozwijaniem kontaktów między młodymi Polakami i Niemcami, promocją nauki języka niemieckiego i zaangażowania we współpracę naukową i kulturalną z naszym zachodnim sąsiadem. Współpracujemy z partnerskimi organizacjami w Niemczech oraz Czechach: GFPS e.V. i GFPS-CZ.
data dodania: 2016-03-10 :: autor: Aleksandra Kustra

Jeśli nadal zastanawiasz się jaką ścieżkę kariery wybrać dla siebie, nie czekaj ani chwili dłużej i zapisz się na poradnictwo zawodowe u dr Waldemara Grzywacza. Co każdy poniedziałek zorganizowane będą dla studenta spotkania dotyczące wyboru odpowiednio sprecyzowanego zawodu. Przed takim spotkaniem należy jedynie umówić się mailowo.

data dodania: 2016-03-10 :: autor: Aleksandra Kustra
Jesteśmy polskim oddziałem Raja Group - europejskiego lidera w sprzedaży opakowań, obecnego w 15 krajach. Zespół naszych specjalistów doradza Klientom w doborze optymalnych metod pakowania. Nasza oferta to ponad 2500 produktów z dostawą na następny dzień i najwyższe standardy obsługi.
data dodania: 2016-03-09 :: autor: Aleksandra Kustra
Oferujemy:  3-miesięczne płatne praktyki w ramach programu "Start z BGK" (od kwietnia 2016 r.),  poznanie specyfiki działania banku państwowego, zdobycie praktycznej wiedzy i wartościowego doświadczenia zawodowego, list referencyjny.
data dodania: 2016-03-09 :: autor: Aleksandra Kustra

Jeśli tak – zapraszamy do udziału w Programu Praktyk Letnich 2016 organizowanych przez firmę Skanska.

Program Praktyk Letnich Skanska to doskonały sposób na zdobycie doświadczenia w Centrali firmy lidera branży budowlanej zatrudniającej 7,7 tys. pracowników w Polsce.

data dodania: 2016-03-09 :: autor: Aleksandra Kustra

7 marca 2016r. rusza IV edycja konkursu na prace dyplomowe „swissstandards.pl Od teorii do praktyki”. Konkurs skierowany jest do studentów uczelni technicznych, ekonomicznych  i uniwersytetów studiów I i II stopnia, którzy obecnie przygotowują się do wyboru tematu pracy dyplomowej oraz jej pisania i obrony w roku akademickim 2016/2017. Osoby zainteresowane udziałem muszą do 30.11.2016 roku przesłać temat zaplanowanej pracy wraz z krótkim opisem jej założeń ( I etap). Mile widziane prace dotyczące obszarów: TSL, inżynieria sanitarna, architektura wnętrz mieszkalnych, rozwiązania dla sektora medycznego, marketing i komunikacja, technologie cieplne.

data dodania: 2016-03-09 :: autor: Aleksandra Kustra

Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęto rekrutację na staże i praktyki w ramach Programu "Grasz o staż 2016".

data dodania: 2016-03-02 :: autor: Aneta Kilijańczyk
http://Neuvoo.pl/pl to wyszukiwarka pracy, która za darmo indeksuje oferty ze stron pracodawców, biur karier, agencji pracy i innych stron specjalizujących się w publikowaniu oferowanych stanowisk. 
data dodania: 2016-03-01 :: autor: Aleksandra Kustra

Serdecznie zapraszamy na warsztat firmy Skanska, który odbędzie się 18 marca na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. 

data dodania: 2016-02-29 :: autor: Aleksandra Kustra

Czy uwierzyłbyś mi, gdybym Ci powiedział, że istnieją metody, które sprawią, że na każdej rozmowie kwalifikacyjnej będziesz wyluzowany, pewny siebie i będziesz miał poczucie kontroli. Niemożliwe? Sprawdź i przekonaj się sam!

data dodania: 2016-02-26 :: autor: Dawid Konopka

Fundacja Wolności i Przedsiębiorczości ogłosiła rozpoczęcie rekrutacji na VIII edycję swojego polsko-amerykańskiego projektu. W tym semestrze otwarty został kurs podstawowy online oraz dwa kursy stacjonarne – obywatelski w Katowicach i polityczny w Warszawie.

Na najlepszych jak zawsze czekają interesujące nagrody: wyjazdy na zagraniczne staże, seminaria i konferencje. Całkowitą nowością jest także nawiązanie współpracy z Leadership Institute, który zapewni staż, zakwaterowanie, a także wyżywienie najlepszemu uczestnikowi kursu politycznego.

data dodania: 2016-02-23 :: autor: Magda Marciszewska

Spotkanie dedykowane osobom z krajów Europy Wschodniej aktualnie studiującym w Polsce. Spotkanie jest bezpłatne

 
data dodania: 2016-02-23 :: autor: Aleksandra Kustra

Artykuł o tym jak poprawnie stworzyć CV i uniknąć powszechnie popełnianych błędów

autor: Dawid Konopka

W dniach 25-27.04.2016 odbędzie się konferencja Project Management Days 2016.

PM Days to jedno z największych wydarzeń o tematyce zarządzania projektami w Polsce. Konferencja to niepowtarzalna okazja do zdobycia cennej wiedzy i umiejętności z zakresu zarządzania projektami od najlepszych ekspertów.

data dodania: 2016-02-20 :: autor: Aleksandra Kustra

Kolejny miesiąc - kolejne wyzwania szkoleniowe - mamy więc dla Ciebie kolejne webinary zupełnie bezpłatne i będziemy namawiać Cię do wzięcia w nich udziału!

Z jakich szkoleń online możesz skorzystać nie płacąc?

data dodania: 2016-02-09 :: autor: Aleksandra Kustra

Ukazały się poszerzone i zaktualizowane wersje dwóch najnowszych Przewodników KARIERA Magazynu SEMESTR.
Zapraszamy do lektury.

 

data dodania: 2016-02-09 :: autor: Aleksandra Kustra

Jubileuszowa, 10-ta edycja Akademickich Targów Pracy JOBBING odbędzie się 2 marca 2016 roku w Centrum Konferencyjnym Centrum Nauki Kopernik.

data dodania: 2016-02-09 :: autor: Aleksandra Kustra

Napisanie CV po angielsku to dla Ciebie żaden problem, bo znasz ten język?

Tylko czy na pewno bezbłędnie? Użyj fraz z naszego e-booka, aby już nigdy nie zastanawiać się, czy Twoje CV i list motywacyjny po angielsku są poprawne!

Pobierz darmowy e-book i sprawdź, co wpisać do CV i listu motywacyjnego po angielsku!

link : https://interviewme.pl/ebook-list-cv-po-angielsku

 

 

data dodania: 2016-01-25 :: autor: Aleksandra Kustra

Progress Accounting Competition jest konkursem z rachunkowości organizowanym przez studentów i z myślą o nich. Organizacja SKN Progress wychodzi naprzeciw właśnie Twoim potrzebom organizując przedsięwzięcie, w którym masz możliwość zarówno  bezpośredniego kontaktu z Twoim wymarzonym pracodawcą,  jak również pokazania się przed nim z jak najlepszej strony.

data dodania: 2015-12-31 :: autor: Adam Trojanowski

Na portalu www.eurostudent.pl jest już najnowsze, grudniowo-styczniowe e-wydanie magazynu „Eurostudent” (nr 241), zapraszamy do lektury.

data dodania: 2015-12-16 :: autor: Daniel Mnich

W dniach 5-6 grudnia oraz 16-17 stycznia EY Academy of Business organizuje szkolenie F3 – pierwszy krok w kwalifikacji ACCA

data dodania: 2015-12-01 :: autor: Marek Matan

Rozpocznij karierę od spotkania przy kawie przyszłym szefem! Właśnie startuje CAREERDATE, czyli półgodzinne, nieformalne spotkania z rekrutacyjne w małych grupkach kandydatów. Ponad 15 pracodawców: BNP Paribas Securities Services, Faurecia Automotive Polska, Accenture, Starwood Hotels & Resorts, EIP, Quintiles Poland, Servier, ORTEC CEE, RTB House, Medicover, ArcelorMittal, Bilfinger HSG Facility Management, Groupon, czy CBRE!

data dodania: 2015-11-24 :: autor: Grzegorz Borek

Kolegium to bezpłatny, dwusemestralny cykl warsztatów, treningów i konsultacji dla studentów, którzy chcą rozwijać lub właśnie tworzą własne przedsięwzięcia biznesowe lub społeczne.

data dodania: 2015-10-18 :: autor: Marek Matan

 

Masz wolną godzinę lub godzin kilka w tygodniu i chcesz zaangażować się w ciekawą akcję społeczną za pośrednictwem Internetu? Zostań wolontariuszem/wolontariuszką TuDu!

data dodania: 2015-08-18 :: autor: Daniel Mnich

Czołowi eksperci w dziedzinie personal brandingu, przywództwa oraz kreatywności w biznesie z Polski i USA podzielą się swoim doświadczeniem już 20 sierpnia podczas Personal Branding Day. Pierwsza w Polsce internetowa konferencja tego typu, zgromadzi specjalistów od kreowania wizerunku największych światowych marek i celebrytów, charyzmatycznych liderów i właścicieli uznanych firm, a przede wszystkim ludzi z pasją. Udział bezpłatny

data dodania: 2015-08-18 :: autor: Daniel Mnich

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą historią Jana Godynia, człowieka który rozpoczynając studia w szkole filmowej stał się finalnie menedżerem w Deloitte.

data dodania: 2015-08-06 :: autor: Adam Trojanowski
data dodania: 2015-08-06 :: autor: Adam Trojanowski

Jeśli jesteś studentem ostatnich lat studiów i chcesz zrobić coś ciekawego, nie zwlekaj i zaaplikuj do projektu badawczego związanego z systemami wynagradzania kluczowej kadry menadżerskiej. Więcej informacji w poście! 

data dodania: 2015-06-16 :: autor: Magdalena Szpyt

Firma ISS poszukuje osób, które chciałyby wziąć udział w międzynarodowym stażu managerskim. Jest to bardzo atrakcyjna forma rozwoju kariery dla każdego ambitnego studenta! 

 

data dodania: 2015-06-13 :: autor: Magdalena Szpyt

Serdecznie zapraszamy na warszat organizowany przez Biuro Karier UW. Dowiesz się jak zaplanować swoją przyszłość i swoją kierierę jeśli jesteś związany z językami i finansami!

data dodania: 2015-05-13 :: autor: Katarzyna Sieliwonik
Warsztaty dotyczące radzenia sobie w stresowych sytuacjach.
Zapraszamy w imieniu Biura Karier UW.

 

data dodania: 2015-05-13 :: autor: Katarzyna Sieliwonik

Nie tylko poprawnie sformułowane CV czy doskonale zredagowany List Motywacyjny świadczą o potencjalnym pracowniku. Schody zaczynają się przy rozmowie kwalifikacyjnej! Z mBankiem dowiesz się, jak przedstawić się w najlepszym świetle w oczach pracodawcy!

data dodania: 2015-05-13 :: autor: Bartłomiej Maślanka

Już niedługo rozpocznie się cykl bezpłatnych warsztatów online "Sukces w kilku krokach."

Na pierwszy z nich „Krok 1 – Jak realizować cele w życiu?” organizatorzy zapraszają 3 czerwca o godzinie 19:00.

data dodania: 2015-05-12 :: autor: Katarzyna Sieliwonik
data dodania: 2015-05-11 :: autor: Dawid Konopka

Philips to globalna korporacja skoncentrowana na poprawie życia ludzkiego poprzez wprowadzanie znaczących innowacji. Jako światowy lider w ochronie zdrowia, stylu życia oraz oświetleniu, Philips wykorzystuje technologię i wzornictwo do opracowywania rozwiązań odpowiadających ludzkim potrzebom. W Polsce koncern zatrudnia blisko 6 tys. pracowników w 4 zakładach produkcyjnych oraz organizacji marketingowo – sprzedażowej we Warszawie i biurach regionalnych.

data dodania: 2015-04-17 :: autor: Michalina Abramowicz

Jeśli jesteś ambitnym Studentem 4 lub 5 roku studiów i jeśli chcesz uczyć się od najlepszych specjalistów w firmie będącej największym na świecie producentem leków generycznych. 

data dodania: 2015-04-14 :: autor: Michalina Abramowicz

13 kwietnia upływa termin nadsyłania przez studentów i absolwentów rozwiązań zadań w konkursie „Grasz o staż”. Stawką w grze są płatne, wakacyjne staże w renomowanych organizacjach z całej Polski oraz nagrody dodatkowe: studia podyplomowe, kursy językowe, szkolenia. Aby zaaplikować, wystarczy wejść na stronę www.grasz.pl i rozwiązać od jednego do trzech zadań wybranych spośród pięciu kategorii.

data dodania: 2015-03-31 :: autor: Michalina Abramowicz
Ukazał się najnowszy Przewodnik "Edukacja - Staż - Kariera" Magazynu SEMESTR w wersji drukowanej oraz elektronicznej: http://issuu.com/semestr/docs/wiosna_2015 oraz zaktualizowane wydanie poprzednie: http://issuu.com/semestr/docs/jesien_2014
data dodania: 2015-03-31 :: autor: Michalina Abramowicz
ROZMOWA REKRUTACYJNA Sekrety rekruterów, Co i jak powiedzieć żeby przekonać do siebie? Jakie są najważniejsze mechanizmy rozmowy rekrutacyjnej? Do czego rekruterzy przywiązują największą uwagę?
data dodania: 2015-03-20 :: autor: Michalina Abramowicz
Dlaczego warto się tam pojawić? Na pewno warto się tam pojawić osobom zainteresowanym tematyką rachunkowości, bo obecna będzie tam jedna z najbardziej wpływowych osób w EY- p. Marcin Ficek, który pełni funkcję Executive Director EY. Na takich spotkaniach często łowi talenty.
data dodania: 2015-03-20 :: autor: Michalina Abramowicz
Weź udział w naszym konkursie i stań się dumnym posiadaczem iPhone 6 Plus!
data dodania: 2015-03-11 :: autor: Michalina Abramowicz

Czy wiecie, że MARS jest w trakcie rekrutacji na programy stażowe?

data dodania: 2015-03-10 :: autor: Michalina Abramowicz
Firma Tesco Polska Sp. z o.o. daje swoim pracownikom możliwość realizacji osobistych ambicji i pragnień, jednocześnie dbając o wybór właściwej ścieżki kariery oraz dalszy rozwój zawodowy. W roku 2008 Tesco uruchomiło po raz pierwszy Program Rozwojowy dla Absolwentów Ekstraklasa skierowany do absolwentów uczelni wyższych.
data dodania: 2015-03-10 :: autor: Michalina Abramowicz

Zacznij budować swoją karierę z Cognitis!

data dodania: 2015-02-13 :: autor: Bartłomiej Maślanka
data dodania: 2014-10-28 :: autor: Agnieszka Bagińska

PwC zaprasza Cię na podróż w przyszłość. Zaaplikuj i przenieś się na kolejny etap swojej kariery. Zostań konsultantem w dziale audytu!

data dodania: 2014-06-17 :: autor: Michalina Abramowicz
data dodania: 2014-05-23 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2014-05-23 :: autor: Dawid Konopka

 

 
data dodania: 2014-04-25 :: autor: Dawid Konopka
Do 30 maja można przysyłać filmiki, autorzy 5 najlepszych filmów zostaną nagrodzeni wyjazdem na 3 dni do Monachium. 
data dodania: 2014-04-10 :: autor: Michalina Abramowicz
data dodania: 2014-03-20 :: autor: Diana Walters

Otwieramy Ci drzwi do kariery. Wykorzystaj tę szansę, zacznij działać już teraz i aplikuj na praktyki w Umbrella Marketing Group!

http://www.umbrella.pl/praktyki/

 

 

data dodania: 2014-03-20 :: autor: Diana Walters
data dodania: 2014-03-12 :: autor: Justyna Skórka

Studiujesz w Lublinie lub w Warszawie? Jesteś aktywnym studentem i lubisz wyzwania? Jeśli tak, to zapraszamy do współpracy!
Giełda Eventów poszukuje studenckich ambasadorów.

autor: Justyna Skórka

Chcesz założyc innowacyjną firmę? Zgłoś się do projektu START DLA INNOWACYJNYCH FIRM II. Rekrutacja trwa!

data dodania: 2013-12-16 :: autor: Dominika Chojecka
data dodania: 2013-12-11 :: autor: Jan Olejnik
data dodania: 2013-12-09 :: autor: Dominika Chojecka

data dodania: 2013-12-06 :: autor: Dawid Konopka

Ekspert z Grant Thornton przedstawi fazy rozwoju firmy, wraz z ich charakterystyką, biznesowymi przykładami i rolą doradcy na poszczególnych etapach.

 

Opowie także o możliwościach kariery w firmie.

data dodania: 2013-12-05 :: autor: Justyna Skórka
data dodania: 2013-12-04 :: autor: Jan Olejnik
data dodania: 2013-11-29 :: autor: Jan Olejnik
data dodania: 2013-11-26 :: autor: Michał Perzanowski

Chcesz obniżyć koszty utrzymania biura? Jesteś freelancerem, ale nie chcesz pracować w domu? Sprawdź!

data dodania: 2013-11-26 :: autor: Diana Walters

Zapraszamy na warsztaty z Kompanią Piwowarską już 27 i 29 listopada!

data dodania: 2013-11-21 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-11-18 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-11-14 :: autor: Michał Perzanowski

Employer Branding Institute z dumą ogłasza rozpoczęcie rekrutacji do Akademii Liderów Employer Brandingu.

data dodania: 2013-11-12 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-11-12 :: autor: Michał Perzanowski

Już 7 listopada na WZ UW będziesz miał okazję wziąć udział w Dniu Grupy PZU! 

data dodania: 2013-11-05 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-11-01 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-10-28 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-10-28 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-10-28 :: autor: Michał Perzanowski

5 listopada… dzień jak co dzień? Absolutnie nie!

data dodania: 2013-10-23 :: autor: Michał Perzanowski

Dni Kariery to największe targi pracy, praktyk i staży w Polsce - nie przegap ich! 

 

data dodania: 2013-10-23 :: autor: Dominika Engele

Nie satysfakcjonuje Cię bierne studiowanie? Chcesz robić na WZ coś ważnego?

Zaangażuj się! Aplikuj do nas!

data dodania: 2013-10-20 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-10-20 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-10-20 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-10-16 :: autor: Michał Perzanowski

W mBanku tworzymy przeboje bankowości. Poszukujemy osób zainteresowanych dołączeniem do nas w ramach jednego z siedmiu profili.

Czekamy na przyszłe gwiazdy: IT, Analiz, Biznesu, Marketingu, Prawa, HR oraz Inwestycji.

data dodania: 2013-10-13 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-10-09 :: autor: Michał Perzanowski

Weź udział w International Strategy Week organizowanym przez OC&C Strategy Consultants!

data dodania: 2013-10-01 :: autor: Dominika Engele

data dodania: 2013-09-28 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-09-18 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-08-23 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-08-15 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-08-09 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-07-18 :: autor: Dawid Konopka

 

 

data dodania: 2013-07-18 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-07-17 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Rozpoczął się nabór do 9 edycji programu stypendiów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

data dodania: 2013-07-09 :: autor: Michał Perzanowski

data dodania: 2013-07-05 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-07-05 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-06-26 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-06-25 :: autor: Michał Perzanowski

Are you young & ambitious, looking for a challenging start of your career? Are you interested in the IT sector? Then OneDayWith Shell is exactly for you!

data dodania: 2013-06-25 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Odkryj wyzwania zrównoważonego rozwoju – i możliwości kariery!

data dodania: 2013-06-19 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-06-19 :: autor: Michał Perzanowski

Goście konferencji będą mogli wziąć udział w inspirujących warsztatach i
panelu dyskusyjnym

data dodania: 2013-06-11 :: autor: Michał Perzanowski

Do 31. Maja Bank Millennium przyjmuje zgłoszenia na letnie praktyki! Śpiesz się!

data dodania: 2013-05-28 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-05-22 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-05-22 :: autor: Dawid Konopka
data dodania: 2013-05-21 :: autor: Dawid Konopka

,,Pociąg do CSR’’ – edycja 2013 – to kontynuacja zapoczątkowanej w 2012 roku idei bezpłatnych warsztatów odbywających się na warszawskich uczelniach. W tym roku ,,Pociąg do CSR’’ rusza już 20 maja 2013r.

data dodania: 2013-05-16 :: autor: Dominika Engele

Czym zajmują się Towarzystwa Ubezpieczeniowe? Jakie obszary biznesowe w ramach nich funkcjonują? Kto się nimi zajmuje? Jakie predyspozycje trzeba mieć, aby pracować w ubezpieczeniach? Te i wiele innych pytań wyjaśnimy w trakcie spotkania z ekspertami czołowego polskiego ubezpieczyciela - WARTY.

data dodania: 2013-05-16 :: autor: Dominika Engele

Przed nami jeszcze trzy warsztaty w ramach projektu "Siegaj Wyżej".

data dodania: 2013-05-16 :: autor: Dominika Engele

data dodania: 2013-05-14 :: autor: Dawid Konopka

Bezpłatne szkolenie dla studentów, absolwentów, doktorantów i pracowników naukowych uczelni,

które odbędzie się w czwartek 16 maja br. o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Centrum Przedsiębiorczości Smolna.

data dodania: 2013-05-13 :: autor: Dominika Engele

Oferta praktyk dla osób zainteresowanych tematyką europejską i dziennikarstwem.

data dodania: 2013-05-13 :: autor: Dominika Engele

Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty związane z tematyką CSR już 14 maja !

data dodania: 2013-05-09 :: autor: Dominika Engele

Firma Siódemka S. A. poszukuje praktykanta do Działu Nowych Projektów.

data dodania: 2013-05-09 :: autor: Dominika Engele

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na szóste spotkanie z cyklu Akademia HR, pt:  "Employer Branding"

data dodania: 2013-05-09 :: autor: Michał Perzanowski

data dodania: 2013-05-08 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-05-08 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-04-24 :: autor: Dawid Konopka

data dodania: 2013-04-23 :: autor: Dawid Konopka

autor: Dawid Konopka

ZenithOptimedia, jeden z największych sieciowych domów mediowych, zaprasza studentów 4 i 5 roku oraz absolwentów do udziału w programie stażowym Szkoła Mediów.

data dodania: 2013-04-22 :: autor: Dominika Engele
data dodania: 2013-04-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-04-19 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Firma szkoleniowa Gamma poszukuje praktykantów do działu e-commerce.

data dodania: 2013-04-18 :: autor: Dominika Engele

Firma Delloite poszukuje praktykantów do Działu Księgowości Wewnętrznej. Wyślij swoje CV już dziś!

data dodania: 2013-04-18 :: autor: Dominika Engele

 

Schneider Electric Polska jest częścią międzynarodowego koncernu, lidera w dziedzinie zarządzania energią, obecnego w 130 krajach i zatrudniającego 
ponad 114 000 pracowników.
data dodania: 2013-04-17 :: autor: Michał Perzanowski


"Akademia HR” to cykl spotkań, organizowanych przez Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego, dedykowanych studentom zainteresowanym tematyką Human Resources. Warsztaty prowadzone są przez specjalistów z branży HR.

 

data dodania: 2013-04-14 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-04-12 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Już dziś aplikuj na staż w Banku Millennium!

 

data dodania: 2013-04-12 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-04-12 :: autor: Małgorzata Bulzacka
data dodania: 2013-04-12 :: autor: Małgorzata Bulzacka

 

Program ETP składa się z 45 tygodni intensywnego szkolenia dla pracowników firm europejskich

data dodania: 2013-04-11 :: autor: Michał Perzanowski

CPL JOBS prowadzi ciekawy proces rekrutacyjny dla osób znających język niemiecki lub rosyjski.

 

data dodania: 2013-04-11 :: autor: Dominika Engele

Mamy przyjemność zaprosić Was na kolejne targi pracy organizowane na naszym Wydziale Zarządzania UW dn. 17. Kwietnia 2013 r. Obecność takich firm, jak AVON, 3M, Promedica24. Otwieramy zapisy!

data dodania: 2013-04-10 :: autor: Michał Perzanowski

Zostały tylko 3 tygodnie na złożenie aplikacji do Stypendium z Wyboru

data dodania: 2013-04-10 :: autor: Michał Perzanowski

As a Supply Chain graduate, you will play an essential role in internal coordination between production, finance, purchasing and customer service, to ensure the operation is able to meet customers’ demands through efficient balance of materials and the finished goods supply chain.

data dodania: 2013-04-09 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Kerry’s multi-site production facilities offer you a fast moving environment in which to gain valuable experience running your own production line and being responsible for people management, raw ingredients, quality and costs.

data dodania: 2013-04-09 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Graduate accountants at Kerry Group work with key players in the business from the outset.  Within months of your start, you’ll be participating in planning and forecasting meetings, conducting investment analysis, preparing management accounts and maintaining budgetary controls.

data dodania: 2013-04-09 :: autor: Małgorzata Bulzacka

Studenckie Koło Naukowe Psychologii Organizacji i Pracy Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza Was wszystkich na drugie spotkanie z cyklu Akademia HR.

data dodania: 2013-04-08 :: autor: Michał Perzanowski

Zapraszamy na dzień otwarty w biurze Schneider Electric - aplikuj już dziś i przyjdź odwiedzić firmę 22.04.2013r.!

data dodania: 2013-04-08 :: autor: Dominika Engele

Polska Fundacja im. Roberta Schumana zaprasza na międzynarodowe warsztaty 18-21 kwietnia 2013 r.

Wydarzenie w ramach projektu „From Borders To European Integration”.

data dodania: 2013-04-08 :: autor: Dominika Engele

Zapraszamy na MAKRO Day - będzie to okazja nie tylko do poznania od wewnątrz firmy MAKRO, ale także wygrania płatnych praktyk.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś!

 

 

data dodania: 2013-04-04 :: autor: Dominika Engele

Sięgaj Wyżej to oferta szkoleniowa skierowana do aktywnych, ambitnych i chcących się rozwijać studentów.

data dodania: 2013-04-03 :: autor: Michał Perzanowski

Procter & Gamble, jedna z największych na świecie firm FMCG, oferująca takie marki jak Gillette®, Always®, Pampers®, Ariel® czy Blend-a-med®, poszukuje utalentowanych studentów do programu letnich praktyk menedżerskich

data dodania: 2013-03-29 :: autor: Michał Perzanowski

 

Kończysz studia? Co dalej? Masz małe doświadczenie? Chcesz więcej? 
data dodania: 2013-03-29 :: autor: Michał Perzanowski

Zapraszamy do udziału w V edycji Owocnych Wakacji - Programu Praktyk Letnich organizowanych przez Jeronimo Martins Polska S.A.

data dodania: 2013-03-27 :: autor: Michał Perzanowski

Już 25 marca rusza rejestracja do ósmej edycji Gry Giełdowej, organizowanej przez SKN Inwestor.

data dodania: 2013-03-24 :: autor: Michał Perzanowski

Program Praktyk Letnich w biurze głównym i fabrykach,  Unilever Future Leaders Programme (Program Menedżerski) to trzy niezwykłe wyzwania jakie stawia przed studentami Unilever.

data dodania: 2013-03-24 :: autor: Michał Perzanowski

To oferta obok której nie możecie przejść obojętnie! Rozpoczynamy zapisy na Category Management Game organizowany przez prestiżową firmę Jeronimo Martins. Jest niewiele miejsc na ten nieprawdopodobnie ciekawy warsztat. Spieszcie się! Zapisy ruszyły! Mamy do rozdania tylko 25 miejsc!

data dodania: 2013-03-20 :: autor: Michał Perzanowski

Danone zaprasza studentów ostatnich lat i absolwentów z całej Polski do udziału w warsztatach “Biznes w Praktyce” (17-25 kwietnia w Warszawie). Jeśli chcesz poznać kulisy pracy w międzynarodowej korporacji i zdobyć praktyczną wiedzę, aplikuj do 31 marca na www.PracawDanone.pl

data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski
data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski

 

Praca, nauka, zabawa? Wszystko na raz! Odpowiedz na pytanie – wygraj audyt CV!

data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski

Czy po studiach chcesz grać w najlepszej lidze finansów i biznesu?

data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski

Instytut Badań Edukacyjnych zaprasza studentów i absolwentów uczelni wyższych do udziału w konkursie na pracę magisterską, dotyczącą idei uczenia się przez całe życie
w kontekście zdobywania nowych kwalifikacji.

data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski

Chcesz poczuć się jak 100% konsultant? Weź udział w PwC Business Case Project!

data dodania: 2013-03-19 :: autor: Michał Perzanowski

Udział w tym Programie pozwala na zrobienie pierwszego kroku zawodowego osobom bez doświadczenia.

data dodania: 2013-03-14 :: autor: Michał Perzanowski

Ponad 167 000 pracowników na 6 kontynentach i produkty, po które sięgają codzienne 2 miliardy ludzi. Kreatywne zadania, wyzwania, ciągły rozwój i co najważniejsze - pasja

data dodania: 2013-03-14 :: autor: Michał Perzanowski

Jeśli czujesz się liderem, masz charyzmę i chcesz robić w życiu rzeczy ważne i dobre, to zostań jedną z osób, które weźmie w niej udział!

data dodania: 2013-03-11 :: autor: Michał Perzanowski

Długo oczekiwane przedsięwzięcie naszej wydziałowej instytucji. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz. Zapisy na warsztaty prowadzone przez największe korporacje już otwarte!

data dodania: 2013-03-02 :: autor: Michał Perzanowski

Wygraj płatną praktykę w dziale Audytu organizowaną przez firmę audytorsko-doradczą KPMG.

data dodania: 2013-03-01 :: autor: Michał Perzanowski

Firma PwC organizuje kolejne interesujące przedsięwzięcie.

data dodania: 2013-03-01 :: autor: Michał Perzanowski

 

 
Jeden Bank. Wiele Pasji. Dzień otwarty w PKO Banku Polskim! 
data dodania: 2013-02-25 :: autor: Michał Perzanowski

Firma PwC organizuje dzień otwarty w swojej siedzibie w Warszawie. Polecamy to wydarzenie i zachęcamy Was do udziału w tym przedsięwzięciu!

data dodania: 2013-02-25 :: autor: Michał Perzanowski

Udowodnij, że jesteś homo innovaticus! Weź udział w Projekcie Innowacyjnym!

 

data dodania: 2012-11-19 :: autor: Marta Stich

Biuro Karier UW
Marzenia w cele